Naslovnica Sport Strani nogomet

Brozović zabio u velikom derbiju, Rakitić u početnom sastavu katastrofalne Barcelone

Hrvatski veznjak je primio Sensijevu loptu na 16 metara i pucao, a lopta se odbila od Leaa i prevarila Donnarummu. Sudac Daniele Doveri je prvotno poništio pogodak zbog zaleđa, ali je nakon pregleda VAR-om priznao gol.
21. rujna 2019. u 22:58 2 komentara 5803 prikaza
Marcelo Brozović
Pogledajte galeriju 1/2

U jednom od najvećih derbija talijanskog nogometa, poznatijem kao "Derby della Madonnina", Inter je kao gost pobijedio gradskog suparnika Milan sa 2-0, a jedan od najboljih igrača utakmice bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović koji je postigao prvi pogodak na utakmici.

Ivan Rakitić Barcelona Španjolci objavili vijest koja se Ivanu Rakitiću neće svidjeti

Brozović je dirigirao igrom "Nerazzurra",  a u 49. minuti i zabio za vodstvo gostiju.

Hrvatski veznjak je primio Sensijevu loptu na 16 metara i pucao, a lopta se odbila od Leaa i prevarila Donnarummu. Sudac Daniele Doveri je prvotno poništio pogodak zbog zaleđa, ali je nakon pregleda VAR-om priznao gol. Korak bliže pobjedi Inter je stigao u 78. minuti kada je Romelu Lukaku glavom zabio na asistenciju Nicole Barelle.

Brozović je sjajno odigrao cijeli susret za Inter, dok je Ante Rebić u dresu Milana dobio priliku u zadnjih 10 minuta.

Inter je ovom pobjedom produžio niz bez poraza u gradskom derbiju na šest ligaških utakmica ostvarivši pritom četiri pobjede i dva remija.

Marcelo Brozović Sijevalo u svlačionici Brozovića isprovocirao govor nove zvijezde svlačionice, zamalo se potukao!

Granada srušila Barcelonu, Rakitiću sat vremena

U susretu petog kola španjolskog nogometnog prvenstva Granada je na svom travnjaku pobijedila Barcelonu sa 2-0 ostvarivši prvu pobjedu protiv katalonskog sastava nakon šest uzastopnih poraza.

Posljednji put Granada je porazila Barcu u travnju 2014. godine sa 1-0, a potom upisala šest poraza uz razliku pogodaka 2-21.

Španjolskog prvaka su srušili Ramon Azeez golom već u drugoj minuti, te Vadillo iz kaznenog udaraca u 66. minuti nakon što je Vidal igrao rukom.

Barcelona je odigrala očajno upisavši drugi susret u nizu u kojem nije dala gol. Protiv Borussije Dortmund se provukla igrajući 0-0, no Granada je iskoristila svoje prilike. Koliko je Barca igrača slabo pokazuje i podatak kako su gosti tijekom susreta uputili samo jedan udarac u okvir gola. U drugom poluvremenu je zaigrao i Leo Messi, ali nije pomoglo.

Ivan Rakitić Nekom Real, nekom Barca Rakitić 'zaratio' na Instagramu s hrvatskim tenisačem, zašto Modrić šuti?

Barceloni je to već drugi poraz ove sezone nakon što je prvenstvo otvorila porazom od Athletic Bilbaoa u prvom kolu, a ima i remi kod Osasune (2-2). Zanimljivo, Barca na četiri gostovanja ove sezone, tri u prvenstvu i jednim u Ligi prvaka, nema niti jednu pobjedu.

Za Barcu je do 62. minute igrao Ivan Rakitić, no uklopio se u sivilo gostujućeg sastava.

Financije
Ja sam PMP
Znate li što je PMP i zašto se u svijetu smatra zlatnim standardom?
  • Stojko:

Rakitić dočekao da zaigra od prve minute i pokazao se tako da ga je trener morao vaditi u 62-oj min. On je odigrao svoje