Objavljeno vijesti danas: 3
POBIJEDILI 5:1

Brkljača debitirao za Dinamo, hrvatski prvak pokazao moćnu formu uoči utakmice s Hajdukom

Prijateljska utakmica, GNK Dinamo -  Arsenal Tivat
1/5
07.07.2022.
u 08:00

Dva dana uoči velikog derbija, Dinamo je pokazao uvjerljivu igru.

Dinamo je u Zagrebu u generalnoj probi za Hajduk ugostio Arsenal iz Tivta i stigao do uvjerljive 5:1 pobjede.

Bila je ovo posljednja Dinamova utakmica pred SuperSport Superkup protiv Hajduka, a hrvatski prvak u njoj je odigrao puno bolje drugo poluvrijeme od prvog. Dinamo je poveo golom Mislava Oršića iz 34. minute, no već minutu kasnije Montenegro je iskoristio pogrešku Bočkaja i izjednačio rezultat, kojim se i otišlo na odmor.

06.07.2022., Zagreb - Prijateljska utakmica GNK Dinamo - Arsenal Tivat. Photo: Matija Habljak/PIXSELL

Plavi su do novog vodstva stigli u 50. minuti kada je Ivanušec realizirao penal koji je izborio Rukavina. Mrežu gostiju Dinamo je napunio u završnih deset minuta kada su pogađali Ljubičić, Špikić i Jurić.

Također, za Dinamo je prve minute odigrao Marko Brkljača, donedavni igrač Hajduka koji se preselio u redove maksimirskog kluba.