Naslovnica Sport Ostali sportovi

Bravo! Fantastična hrvatska kanuistica osvojila brončanu medalju na EP-u

Tot je u lipnju na Europskom prvenstvu za mlađe seniore osvojila srebro u utrci kanua jednokleka na 200 metara, a u utrci u kanuu jednokleku na 500 m broncu.
19. kolovoza 2022. u 16:05 0 komentara 725 prikaza
Tokio: Vanesa Tot u kvalifikacijskoj utrci C-1 200m sprint

Hrvatska kanusitica Vanesa Tot osvojila je u petak brončanu medalju u finalu kanua jednokleka na 500 m na Europskom prvenstvu u kajaku i kanu na mirnim vodama koje se održava u Münchenu

Tot, prva hrvatska kanuistica u povijesti koja je izborila nastup na Olimpijskim igrama, do bronce je došla s vremenom 2:06.682, sporijim 3.096 sekundi od pobjednice Španjolke Marije Corbero (2:03.586). Srebro je pripalo Ukrajinki Ljudimili Luzan (2:05.096).

Vanesa Tot je danas prije podne osigurala nastup i u finalu kanua jednokleka na 200 m koje će biti na rasporedu u nedjelju.

storyeditor/2022-08-17/PXL_DPA_170822_95176866.jpg EUROPSKO PRVENSTVO Perković: Da sam sve riješila prvim hicem svi bi ugasili televizor... Morat ću napraviti stanku 2022 European Championships POVIJESNI DAN Zlatni Filip za Večernji: Otpustio sam sve kočnice, nema smisla osvojiti zlato sa 'samo' 21,53 storyeditor/2022-08-14/PXL_REU_140822_95127287-1.jpg nakon šeste medalje Pokušavaju nas iznenaditi na razne načine. Mladi su, dobri i željni, ali nešto se i nas pita