Naslovnica Sport Liga prvaka

Bravo Dani! Kakva čast za Dinamo: Uefa Španjolcu uručila veliko priznanje

Zagrebački klub pohvalio se na službenim stranicama kako je upravo taj pogodak Španjolca izabran za najbolji pogodak tjedna u elitnom nogometnom natjecanju.
13. prosinca 2019. u 15:51 2 komentara 3715 prikaza
Dani Olmo
Pogledajte galeriju 1/17

Dinamo se oprostio od Lige prvaka porazom od Manchester Cityja, gosti su slavili s 4:1 u Maksimiru, iako je Dinamo poveo i u prvom poluvremenu izgledao jako dobro. Nažalost, neće plavi nastaviti niti u Europskoj ligi, jer Atalanta je pobjedom 3:0 stigla do drugog mjesta, a Šahtar je završio treći.

Aleksander Čeferin BIO U ZAGREBU Njegova izjava glavna je vijest u Srbiji, svi pišu o tome: Ispljuvao je Hrvate, ponizio ih je!

Dinamo je krenuo hrabro, u otvorenu borbu sa Cityjem, tražio je pobjedu, kako je Bjelica i najavio. I takva igra donijela je erupciju oduševljena u Maksimiru u desetoj minuti. Kadzior je nakon jednog dobrog napada lijepo ubacio, a onda je Dani Olmo volejčinom pogodio u sami gornji kut za vodstvo Dinama.

A zagrebački klub pohvalio se na službenim stranicama kako je upravo taj pogodak Španjolca izabran za najbolji pogodak tjedna u elitnom nogometnom natjecanju.

Podsjetimo, budući da se u medijima spominje kao potencijalno pojačanje na Etihadu, navijači Manchester Cityja s osobitom su pažnjom pratili nastup Danija Olma, Dinamova dragulja.

Pogodak Španjolca bio je i trenutak kada su se raspisali na Twitteru, te su Pepu Guardioli i upravi kluba poručili da ne čekaju s kupovinom, ne u situaciji kada će u svakom slučaju trebati naći alternativu Davidu Silvi.

ZADIRANJE U PRIVATNOST
Skandal na granici: Novinara Večernjeg lista policija skinula do gola zbog filtera za cigarete
Nema dobrog vrta bez osnovnog alata
ALAT ZA PRAVE MAJSTORE
Nema dobrog vrta bez osnovnog alata, imate li ih sve doma?
  • davnor:

Na žalost sljedeće priznanje u evropskim tekmama dobit će u nekom drugom klubu.

• Avatar MK
    MK:

Ništa, jedno za drugim... Čestitke Olmu, no prije smo bili sretni ako je uopće Dinamo pogodio gol u CL - a sada takav gol protiv Citya - a moglo je i više protiv Šahtora...