Braća Sinković uspjela što nitko u povijesti nije
Zanimljiva je podudarnost da su Sinkovići slavili ispred još jednog bratskog para u kojem se jedan od njih, također, zove Valentin.
Komentari 2
Mada je nogomet naš sigurno najpopularniji sport, ova dva brata stvorila su čudo? A gdje je doček, gdje Thompson? Ovakvo dvoje junaka, koji već godinama nose zlata sa svih prvenstava mogućih i nemogućih, nisu zavrijedila bolji doček? Osim HRT-a, nigdje nikoga, sem užeg kruga obitelji? Gdje je Predsjednik Olimpijskog odbora, trener nije viđen svih ovih dana! Na žalost, povijest se ponavlja, jer se mnogi ljudi u nas ponašaju se kao da Hrvati nisu živjeli na ovim prostorima prije 1990. godine?! Kolike smo samo prvake Europe i Svijeta do 90. godine imali! Koje smo ljude samo imali u bilo kom sportu? Dali je netko prestigao Lucijana Sušnja, ili skočio dalje od Stekića? Ili, dali se uopće tko sječa Nikole Plečaša? Đurđicu Bijedov, našu prvakinju u prsnom plivanju! I to su Hrvati koji su živjeli na ovim prostorima? Kada bi starije ljude pitali recimo u košarci tko je to Spahija a tko Plečaš, bilo bi zanimljivo čuti odgovore! Zašto njemu nije bilo mjesta u Ciboni? A taj je isti čovjek stvorio današnju žensku ekipu Medvešćaka, okosnicu Hrvatske reprezentacije u košarci! Ipak smo mi tu od 3. stoljeća a ne od 1990. godine! Sramota me bila gledati prazan aerodrom a donijeli su zlatnu medalju braća Sinković! Hoćemo li u 9. mjesecu biti tako anemični kada donesu Svjetsko zlato?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
čestitke do neba!! BRAVO, BRAVO, BRAVO!!!