Božidar Maljković: Puno ljudi me zvalo i pitalo jesam li se posvađao s Kukočem
Poslat ću pismo predsjedniku MOO-a Bachu u kojem ću predložiti da ubuduće na postolje sa svojim sportašima izlaze i treneri
Komentari 3
Trener je trener, a sportaš je sportaš. Ne brkati kruške i jabuke. Po toj logici, u nekim disciplinama atletike (sprint, bacanje kugle) i nekim sportovima (dizanje utega), na postolje bi trebali i liječnici - kemičari koji mixaju doping koktele. Ili kad krenu plivačka natjecanja, bit će trenera koji će stalno biti na postoljima???1
Trener treba biti adekvatno plaćen od strane nacionalnog saveza i od olimpijskog odbora matične države. Tu je početak i kraj priče. Postolje, u pojedinačnim sportovima je samo za sportaša. Tako je bilo i tako će i ostati bez obzira na pisma koje će Maljković slati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Uz trenere bi trebale stajati svakako i njihove bake