Naslovnica Sport Strani nogomet

Borna Barišić zabio autogol u pobjedi Rangersa

Nakon tri uzastopne pobjede belgijski prvak Club Brugge kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Leko, je ispustio prve bodove ove sezone odigravši 1-1 na gostovanju kod Antwerpena
19. kolovoza 2018. u 19:48 1 komentara 541 prikaza
Borna Barišić

Nogometaši škotskog velikana Rangersa izborili su plasman u četvrtfinale Liga kupa nakon što su na gostovanju pobijedili Kilmarnock s 3-1.

Manchester United Engleska liga Mourinhu se trese trenerska stolica, United izgubio kod Brightona

Najbolji igrači utakmice bili su kapetan Rangersa James Tavernier i kolumbijski napadač Alfredo Morelos. Kolumbijac je zabio sva tri gola za Rangers (28, 43, 74), dok je Tavernier upisao tri asistencije.

Pogodak za Kilmarnock zabio je hrvatski nogometaš Borna Barišić pogodivši u 51. minuti vlastiti mrežu. Barišić je odigrao cijeli susret, baš kao i Nikola Katić.

Ovom pobjedom Rangers je pod vodstvom Stevena Gerarda produžio niz bez poraza na devet utakmica.

U idućoj rundi natjecanja Rangers očekuje susret protiv drugoligaša Ayr Uniteda.

Sergio Aguero Uzbudljivo na Otoku City razbio Huddersfield, Aguero deveti hat-trick u engleskoj ligi

Brugge je otvorio sezonu s tri pobjede i razlikom pogodaka 9-2, međutim na Bosuil stadionu nije briljirao.

Gosti su poveli u 66. minuti golom Ruuda Vormera, a izjednačio je Faris Haroun šest minuta prije kraja utakmice.

Za Club Brugge je branio Karlo Letica, cijeli susret je odradio i Matej Mitrović, dok Ivan Tomečak nije ulazio u igru.

Nakon četiri kola Lekina momčad se nalazi na drugom mjestu s deset bodova, dva boda manje od Anderlechta koji je upisao sve četiri pobjede.