Bogdanović zabio 10 u pobjedi Utaha, Šamanić dobio 14 minuta na parketu

NBA: Utah Jazz at San Antonio Spurs
Daniel Dunn/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL
28.02.2021.
u 09:25

Iznenađenje večeri je poraz vodeće momčadi Istoka Philadelphije od Clevelanda nakon produžetka (109-112), a nije pomogao niti sjajni Joel Embiid s 42 koša i 13 skokova

Utah Jazz su u gostima dobili Orlando Magic sa 124-109, a Bojan Bogdanović je imao 10 koševa (šut 2-8), tri skoka i dva asista za 28 minuta igre.

Donovan Mitchell je s 31 košem predvodio sedam igrača Utaha s dvoznamenkastim učinkom, a Jazzeri su ubilježili pobjedu nakon poraza kod Miamija prije dva dana. Utah je sada dobila 23 od zadnjih 26 utakmica i uvjerljivo vodi na ljestvici s 27 pobjeda i sedam poraza. Nikola Vučević (34) i Evan Fournier (16) predvodili su Orlando.

Dallas Mavericks su pobijedili kod Brooklyn Netse sa 125-98, pa je prekinuta serija Netsa od osam pobjeda. Slovenska zvijezda Luka Dončić bio je najbolji s 27 koševa, Kristaps Porzingis je dodao 18, dok je James Harden s 29 ubačaja bio najbolji kod Netsa.

Denver je sa 126-96 kod kuće slavio protiv Oklahoma City Thundera uz odličnu izvedbu Nikole Jokića s 19 koševa, 13 asista i 11 skokova.

San Antonio je dobio  New Orléans sa 117-114, a 14 minuta je dobio i Luka Šamanić, koji je ostao bez poena, uz šut 0-4, ali je imao pet skokova. Iznenađenje večeri je poraz vodeće momčadi Istoka Philadelphije od Clevelanda nakon produžetka (109-112), a nije pomogao niti sjajni Joel Embiid s 42 koša i 13 skokova.