Naslovnica Sport Košarka

Bogdanović ponajbolji u pobjedi Jazza kod Thundera

25. studenoga 2021. u 08:47 0 komentara 217 prikaza
Kvalifikacijski turnir za Olimpijske igre, Hrvatska - Njemačka

Bojan Bogdanović je sa 19 koševa bio drugi strijelac Utah Jazza u pobjedi 110-104 na gostovanju kod Ohlahoma City Thundera.

Najbolji hrvatski košarkaš je za 30 i pol minuta iz igre gađao 6/12, a za tricu 2/7 te 12 od svojih 19 koševa postigao u trećoj četvrtini. Imao je i pet skokova te jednu asistenciju i ukradenu loptu.

Jordan Clarkson je sa 20 poena bio najbolji strijelac pobjedničke momčadi, a Rudy Gobert je spojio 15 koševa, 17 skokova i pet blokada.

Kod Thundera je najbolji bio Luguentz Dort sa 27 poena.

Zagreb: Genk održao konferenciju za medije uoči utakmice Europa lige protiv Dinama EUROPSKA LIGA Trener Genka respektira Dinamo, ali... 'Sve ovisi o nama, želimo proljeće u Europi' Zagreb: Utakmica GNK Dinamo i NK Osijek u 16. kolu Prve HNL JEDAN OD KLJUČNIH BRANIČA Mladi dinamovac doživio strelovit uspon, ali poručuje: Još nisam svega svjestan, no neću se umisliti