Naslovnica Sport Košarka

Bogdanović odličan, ali Boston vodi 2:0

Indiana je 11 minuta prije kraja utakmice imala 12 koševa prednosti (82-70), ali je do kraja dvoboja Boston napravio 29-9 i tako obranio prednost domaćeg terena ponajviše zahvaljujući Kyrieju Irvingu koji je ubacio 37 poena uz sedam asistencija i šest skokova.
18. travnja 2019. u 10:04 0 komentara 281 prikaza
Bojan Bogdanović

Hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović bio je najbolji igrač Indiane sa 23 koša, osam skokova i četiri osvojene lopte, ali nije mogao spriječiti poraz svoje momčadi na gostovanju Bostonu, gdje su domaći Celticsi slavili sa 99-91 i poveli sa 2-0 u seriji prvog kruga NBA doigravanja.

Dario Šarić SKROMNA OBITELJ Slavni Hrvat zarađuje milijune, a iznenadit ćete se kad vidite što vozi njegov otac!

Serija sada seli u Indianapolis, gdje će prvi od dva dvoboja biti odigran u noći s petka na subotu (2.30 sati) po srednjoeuropskom vremenu.

I Milwaukee, najbolja momčad osnovnog dijela sezone, vodi sa 2-0 u seriji protiv Detroita. Bucksi su u drugoj utakmici na svom terenu slavili sa 120-99.

U Zapadnoj konferenciji na pola puta do plasmana u drugi krug stigao je Houston koji je na svom terenu sa 118-98 nadigrao Utah Jazz i tako došao do vodstva 2-0 u seriji na četiri pobjede.

Bojan Bogdanović Nba liga Zaustavite Babu ako možete: Bogdanović ponovo izvanredan