Boba Živojinović: Da nije počeo rat, Ivanišević, Prpić i ja bili bismo prvaci 1991.
- Ćoriću fali iskustva, ali budući je šampion - rekao je Živojinović
Komentari 44
ma šta bi ti bio. .
A što niko ne pominje hrvatsku želju za otcepljenjem?
"Da nije počeo rat?" Zašto iz dana u dan moramo slušati ovakve sramotne izjave u kojima nas se svakodnevno nastoji preodgojiti tvdnjama o jednakoj krivnji svih. Uostalom baš nas briga što tamo netko u Srbiji misli o hrvatskim tenisačima, otkad je Srbija u Hrvatskoj bilo kome mjerilo za uspjeh napredak!
da,,da nije bilo srbočetničke agresije,,,,hm,,vjerojatno bi osvoili prvenstvo europe u nogometu/minimum finale/te vjerojatno na idućem SP u USA bili jedan od favorita./jozićeva generacija 1987čile te zvezda prvak europe1991/u košarci bi bili u egalu sa USA .suma sumarum hrvatska je od svoje neovisnosti duplo više osvoila medalja na OI od srbije.et,srbiji ostaju olimpijske medalje,parlova,ljubeka,bjedov,gusarov četverac, te momčadske medalje di su imali najmanje zasluga,,,ali,,,
Da niste napali Hrvatsku , mi bismo danas bili Švicarska a vi u sklopu Velike Albanije
Bobo,ispravno je :da nismo krenuli u agresiju protiv Hrvatske,bili bismo 1991. prvaci! Oslobodi nas molim te od tog lažnog," pa tko nas bre zavadi". Sve se zna,da je Srbija bila agresor,a Hrvtaska žrtva,molimo ostani kod istine,koji vi eto baš ne volite puno,valjda poučeni "istinom" Dobrice Ćosića.
Nije istina da su Srbi poveli rat, Hrvatska je samim istupanjem iz Jugoslavije pocela rat, tek toliko da se zna prava ISTINA
@IVAN, ispravak krivog navoda: Da ustaše i fašisti nisu započeli rat, možda ne bi bili prvaci.
Na pitanje ko je započeo rat Boljkovac odgovara: Prvi su napadnuti Srbi. Šušak, Glavaš i Vice Vukojević napali su Borovo Selo kako bi isprovocirali rat.
mene su iz moje kuce oterali i srbi i hrvati zato zacepite nemate ni jedni ni drugi sta da jedete neo boga molite da uteknete preko na zapad,zato mi je muka od vas laznih patriota domoljuba veliki inetrnet ratnika i laznih vera ,bolje pogledajte svako u svoj tanjur ili tanjir sta imate pa onda laprdajte
ajde nas više poštedite ovakvih članaka i ovakvih tipova .. pa što je vama 25 godina je prošlo .. da ne spominjem ostalo .. pitanje je sam da smo ih smazali kako bi se pisalo danas
Boba je ljudina i sportaš od glave do sadašnjeg trbuha..
nije boba nego slobodan. milosevica nikad nitko nije zvao boba. Ok ak je novinar prijatelj sa srbinom, no ovo su novine, i tu nadimci ne rade.
zaboli nas ona stav za vas...možete imati večernji...možete kontrolirati medije, nitko vas ne doživaljava ..nikoga ne zanima ništa o srbiji osim domaćih izdajica...ali i njima se bliži kraj...neće dugo još ovaj srpski večernji....svi već shvaćaju o kakvvoj prosrpskoj novini se radi
Čitajući ove komentare može se zaključiti da su Hrvati veći jugonostalgucari nego Srbi i da im je mnogo zao sto se raspala Jugoslavija. Uostalom Jugoslavija je Hrvatska ideja. Da nije počeo rat, Hrvatska bi još uvijek bila u Jugoslaviji.
Možete li vi srbi bilo što napraviti sami?
Tik tak, izgleda da si zaboravio sto je kazao pok. Bo ljkovac. Rat u HR su prvi poceli Hrvati. To je on javno izjavio, a ako on laze, onda lazem i ja.
To je sve, kaj bi bilo da je bilo. Da su srbi bili normalni, političari, onda bi bilo puno lakše, ovak ko ih beje
Rugala se serpa loncu a oba garava, misljim HR I SRB
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dan nije poćeo rat?.Ne Boba rat nije poćeo sam, nego ste ga započeli vi Srbi,e da ga niste započeli možda bi se i ostvarilo to što si rekao!!!