Blistao u derbiju kola: Marcelo Brozović dvostruki asistent

Marcelo Brozović
1/3
10.01.2021.
u 16:06

U derbiju 17. kola talijanske lige Roma i Inter su odigrali 2:2, a dvije asistencije za gol ubilježio je Marcelo Brozović. Roma se spasila odporaza golom Gianluce Mancinia četiri minute prije kraja utakmice, a Interu je propala prilika da se sasvim približi vodećem Milanu.

Roma je povela u 17. minuti sretnim golom Lorenza Pellegrinija, ali je Inter u drugome dijelu sraza uspio preokrenuti pogocima Milana Skriniara (56) i Achrafa Hakimija (63) - oba na dodavanje Brozovića.

Brozović je odigrao cijeli susret za Inter, dok je Ivan Perišić ušao u 77. minuti.

Inter je drugi s 37 bodova, tri manje od vodećeg AC Milana, dok je Roma treća s 34 boda.