Bjelica preuzima Osijek, evo koliko će zarađivati
Čelnici Osijeka shvatili su da ih iz ove loše situacije može spasiti samo vrhunski trener poput Bjelice.
Komentari 20
Zaključio bih sa Bjelicom, kao što sam već i pisao, Dinamo je bio i ostat će mu najveći klub u karijeri, zaletio se sa stavom prema klubu misleći da je nedodirljiv, kada se dogodio razlaz, jer nemožeš biti veći od gazde, nastupila je tuga, jad i čemer, žao mu je, a trebao je samo povući ručnu i korak unazad, nije, nego nove greške, plakao je po novinama, kaže klubovi iz petice, daj molim te Neno budi ozbiljan, imao si prilku kroz Dinamo skroz sazrijeti za dvije tri godine i postići to, no ovako teško, utakmicu protiv Shakhtara, ili Benfice, su gledali vlasnici svih klubova iz petice, i što su vidjeli, ispadanje zbog nezrelosti trenera, i gubitak previše novaca, to su svi zapamtili. NIje niti na vrijeme usvojio preporuke Neno, nazovi gazdu i popričaj, korak unazad oba dvojca, i vrati se, Dinamo su ti bila i ostala vrata za svijet, no prerano si poletio, moraš naučiti biti strpljiv, uvijek si prerano odlazio, sve na vrijeme. Nije povukao ručnu, a shvatio je što je izgubio, i sada ide u druge krajnosti, na silu dokazivanje, sve ispočetka, u hrvatskoj ligi, dobro za Osijek i hrvatski nogomet, no loše za Bjelicu, iako ti želim sve dobro. I sada zaključak, za Dinamo je ipak dobro što si otišao, nije to bilo slučajno, ipak je to bila vizija, dobra vizija!!!
Nista od liga petice... ali nema veze, Osijek je tocno klub njegovog ranga i stila Bjelica voli disciplinu u obrani, sve to pojacati u defanzivnom veznom redu, brza krila i sidruna koji ce cuvati duge lopte dok ne pritrce ostali,, zbog toga je i sa dinamom koji nije primao pacerske golove osvajao u evropi bodove , ali kad treba biti dominantan i slabijeg protivnika kad se povuce u dvosttuki blok dobiti e tu on nema rjesenja i tu su ga spasavali indivudualne kvalitete Kad pogledate gdje je radio, Dinamo je za njega bio san snova i financijski i reputacijom, nazalost zeznuo se kod razlaza pa je opet na dnu, a mogao je da je isao na lijep nacin sa maminjom a ne tjerao inat danas mozda i voditi nekog iz petice.. u sredini tablice, ponijeloga precijebio se i sad ispocetka
Mamić visoko kotira kao menadžer u europi i svi znaju za bjelicu i njegov razlaz s dinamom i na koji način, zato i nije mogao naći angažman u nekom poznatijem klubu. sve se prati i svak o svakom sve zna
Nije najvažnije koliko ce zarađivati. Vidi se da se niste pomakli s razmišljanjem na balkanski način.
Puca mi za Osijek dok god se ne riješe Orbanovih madjaronskih mafijaša koji vladaju klubom.
Bolje mu je ovdje nego u ligama petice. Pare će leći bez obzira na rezultat. Uostalom, već se dokazao u Europi vodeći osrednje klubove u kojima je ubrzo (kada su uočili njegovo trenersko umijeće) dobio vritnjak...
Gospodin Bjelica želim vam sve najbolje!
A nije li trebao preuzeti ManU?
Sada je pitanje kao prvo je li če ikada Bjelica vidjeti občani milion bruto dogišnje i kako če na tu platu reagirati oni najstrastveniji navijači NK Osijek koji kopaju po kontejnerima.
Bjelica će, bez ikakve sumnje, napraviti dobar posao u Osijeku. Ima sjajan stručni stožer koji se već dokazao u Dinamu i suradnja između njih i igrača je bila sjajna. Bjelica je u Dinamu napravio ono što je svakom treneri najteže: uspostavio autoritet temeljen na radu, stvorio hijerarhiju u momčadi i, u suradnji sa svojim timom, birao točno one igrače koji se svojim nogometnim znanjem i karakterom uklapaju u njegovu viziju nogometa. U Osijeku će to biti malo teže jer je kvaliteta igrača ipak manja u odnosu na Dinamove. Mislim da mu samo treba dati malo vremena i on će dovesti stvari u red. Njegovi prethodnici su vrijeme dobili pa ne vidim razlog zašto ga ne bi dobio i Bjelica.
Znaci nije u pitanju bila lova u Dinamo svaka cast i pohvala hrv pravosudu na detaljnosti u slucaju Mamic
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ništa od klubova liga petice. Nikakvih on ponuda nije imao. Ovo su tri koraka nazad s obzirom na reputaciju kluba a ne potcjenjujući Osijek a po primanjima je i više nego trostruko u minusu. U Dinamu je i uz restrikcijee više zarađivao. Bez obzira na sve želim mu da podigne Osijek i da liga bude bolja. Osijek će morati s Bjelicom ići u veliki remont kadra jer ti igrači još se kako tako mogu nositi u HNL alii za Evropu su preslabi. Teško će Osijek moći kupiti par igrača teških i do 3 milijuna kakve je dobivao u Dinamu. Veliki izazov.....