Bjelica oduševio navijače: 'Dinamo će uzimati trofeje, a Hajduk slaviti 20 godina bez titule!'
"Bjelica i Dinamo su jednostavno jedno za drugo. Kako je čovjek podigao momčad u roku par dana, čudo. Odmah se vidio napredak, bravo Nenade", stoji u komentaru navijača
Komentari 7
Evo još jedan primitivni zaključak, da je ovo rekao neki navijač, hajde, ali jedan trener ? Može ga biti sram.
Došo Bjelica i sve super
Realno Dinamo ce osvojiti Ligu prvaka 🤣
Bože moj, koji je to mentalni sklop. Ne more exDinamo bez da se siti Hajduka. HŽV i ostaje vječni kompleks klubiću iz metropole.
Ima li Dinamo u narednih 5 god , 5 igraca za prodat, svakog po 20 mil ? Nema , a sponzora za 50 mil gidisnjr ?Nema , stadion ,?nema , gledatelje? ,nema , tvprava ? nema .Dinamo bi bez ligege prvaka bio vec ove god u bankrotu , HNL nije mjerilo , da je Hajduk imalo pametniji vec bi bio prvak , a nakon toga Dinamo je proslost
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ponovo na scenu stupa bahatost,nikako da se izvuče pouka iz nedavnih događaja, pitajte Jakirovića kako to izgleda.