Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 205
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SLOMIO LOKOMOTIVU
Povratak na članak

Bjelica oduševio navijače: 'Dinamo će uzimati trofeje, a Hajduk slaviti 20 godina bez titule!'

"Bjelica i Dinamo su jednostavno jedno za drugo. Kako je čovjek podigao momčad u roku par dana, čudo. Odmah se vidio napredak, bravo Nenade", stoji u komentaru navijača

Komentari 7

IV
ivicasbgr
10:35 29.09.2024.

Ponovo na scenu stupa bahatost,nikako da se izvuče pouka iz nedavnih događaja, pitajte Jakirovića kako to izgleda.

VL
KU
kuramela
16:55 29.09.2024.

Evo još jedan primitivni zaključak, da je ovo rekao neki navijač, hajde, ali jedan trener ? Može ga biti sram.

VL
B2
bordon 2
10:28 29.09.2024.

Došo Bjelica i sve super

VL
Avatar southman
southman
10:26 29.09.2024.

Realno Dinamo ce osvojiti Ligu prvaka 🤣

VL
Avatar Arba
Arba
09:10 29.09.2024.

Bože moj, koji je to mentalni sklop. Ne more exDinamo bez da se siti Hajduka. HŽV i ostaje vječni kompleks klubiću iz metropole.

VL
BA
Blokirani admin
09:46 29.09.2024.

Ima li Dinamo u narednih 5 god , 5 igraca za prodat, svakog po 20 mil ? Nema , a sponzora za 50 mil gidisnjr ?Nema , stadion ,?nema , gledatelje? ,nema , tvprava ? nema .Dinamo bi bez ligege prvaka bio vec ove god u bankrotu , HNL nije mjerilo , da je Hajduk imalo pametniji vec bi bio prvak , a nakon toga Dinamo je proslost

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.