Bivši igrač Reala napustio je nogomet. Oženio se 18 godina starijom bogatašicom i postao milijunaš
Španjolac nije uspio izboriti se za prvu momčad kraljevskog kluba pa je sreću potražio u SAD-u
Komentari 3
DU
Živi kao šeik. Je li to vrhunac u životu (šeik).
DU
Tko ono kaze nogometasi nisu pametni? Potpisao ugovor zivota, zena je toliko bogata da si moze priustiti vlastiti nogometni klub! Bravo junacino
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tako tipično, nije se uspio sam obogatiti u nogometu pa se 'zaljubio' u bogatašicu. Koja naravno ni sama nije postala bogata vlastitim radom. I sada svi žive 'sretno i zaljubljeno' na grbači nečijeg rada. Daleko im kuća