Bišćanov uspješan debi na izborničkoj klupi, mladi vatreni pobijedili Mađare

U prijateljskoj utakmici Hrvatska (igrači do 21 godine) je pobijedila Mađarsku s 4:1
11. listopada 2019. u 23:42 3 komentara 6667 prikaza
Igor Bišćan
Pogledajte galeriju 1/5

Igor Bišćan, donedavni trener Rijeke, uspješno je debitirao na izborničkoj klupi mlade reprezentacije. U prijateljskoj utakmici Hrvatska (igrači do 21 godine) je pobijedila Mađarsku s 4:1.

Hrvatska - Mađarska Tomislav Dasović Takvoga nema svijet, a ima ga samo Hrvatska!

Mladi vatreni poveli su u devetoj minuti golom Sandra Kulenovića, a Mađari su pet minuta prije odmora izjednačili na 1:1, strijelac je bio Biroa.

U nastavku Bišćanovi izabranici ubacili u višu brzinu i stigli do uvjerljive pobjede. U 59. minuti Neven Đurasek je zabio za 2:1, a 12 minuta kasnije Ivan Posavec je povisio prednost. Točku na 'i' u 81. minuti stavio je Vinko Soldo za konačnih 4:1.

U kvalifikacijama za EP Hrvatska u ponedjeljak igra kod San Marina (19 sati).