Bilić se s Bešiktašom probio na vrh turskog prvenstva!

Slaven Bilić
Reuters/PIXSELL
08.02.2015.
u 21:26

Bešiktaš tako nakon 19 kola ima 44 boda. Drugoplasirani Fenerbahče ima 43, dok je ih Galatasaray skupio 39 uz utakmicu manje.

Nogometaši Bešiktaša upisali su i treću pobjedu zaredom i preuzeli vrh ljestvice u turskom prvenstvu. Momčad Slavena Bilića slavila je u 19. kolu kod Rizespora s 2:1.

Domaćini su od 65. minute igrali s čak dva igrača manje, no Bešiktaš je do pobjede stigao tek dvije minute prije kraja. Pobjednički gol zabio je Demba Ba u 88. minuti iz jedanaesterca.

Nogometaši Panathinaikosa u 23. kolu grčke lige došli su do četvrte pobjede zaredom zahvaljujući Mladenu Petriću koji je srušio Panetolikos (1:0). Petrić, Danijel Pranjić i Gordon Schildenfeld su odigrali svih 90 minuta.