Bilić nakon dva i pol mjeseca napokon pobijedio!

Slaven Bilić
14.12.2018.
u 20:25

Slaven Bilić nakon dva i pol mjeseca napokon je dočekao prvu pobjedu na klupi Al-Ittihada.

Njegova momčad je u 13. kolu prvenstva Saudijske Arabije kao gost slavila kod Al Batina s 3:1.

Al Ghamdi je zabio u 6. minuti za 1:0, da bi vodstvo udvostručio Romarinho u 53. minuti. Prvu Bilićevu pobjedu potvrdio je Al-Muwallad u 72. minuti. Domaćin je do kraja tek smanjio preko Al-Ghamdija.

Al-Ittihad je tako stigao do šestog boda sezone, te su na gol razliku prepustili zadnje mjesto Ohodu. Al Batin je 14. s 11 bodova.