Bayern sada ima 24 boda i nakon osam kola ima čak sedam bodova prednosti nad drugoplasiranom Borussijom. Moralo bi se dogoditi malo čudo da netko u Bundesligi ove sezone skine bavarski stroj s trona...
04. listopada 2015. u 19:33 15 komentara 1702 prikaza
Bayern - Borussia D.
Pogledajte galeriju 1/7

Nakon Arsenala, i drugi Dinamov protivnik u skupini Lige prvaka je bio impresivan. Bayern je u derbiju osmoga kola Bundeslige deklasirao dortmundsku Borussiju sa 5:1.

Koliko su Bavarci moćni govori podatak da su svom prvom pratitelju zabili pet komada, baš kao i nedavno Dinamu u Ligi prvaka.

Prva dva pogotka za Bavarce zabio je Muller. Prvo je pogodio u 26. minuti, a onda u 35. iz jedanaesterca kojega je izborio Thiago. Nadu žutima vratio je Aubameyang koji je u 36. minuti smanjio vodstvo Bayerna.

No, u nastavku se ukazao nezaustavljivi Lewandowski i sva pogotka (46. i 58.) riješio pitanje pobjednika. Konačni rezultat postavio je Götze.

>> Arsenal na krilima sjajnog Sancheza za samo 20 minuta razbio United!

Samobor: Predsjednik HGK Luka Burilović posjetio tvrtku Nord Product
SVE POZNATIJI HRVATSKI PROIZVOĐAČ
Hrvatske mobilne kuće izdrže na -25°C, a izvoze ih i u Skandinaviju: 'Sve je domaći proizvod'
Pevex
BICIKL U PROMETU
Infrastruktura i edukacija kao preduvjet za razvoj biciklističke kulture u Hrvatskoj
  • Avatar peet
    peet:

Sad samo cekam komentare poput ovog "mausea" kako nisu igrali protiv Dinama svih 90 min itd. Licemjeni komentari jalnih ljudi. Js samo da dodje neki hajdukovac i kaze da bi njegovi (crni) ticeki sigurno odigrali bar neriješeno protiv Bayerna.