Bayern drugi, na pet bodova od Borussije Dortmund

09. veljače 2019. u 21:28 2 komentara 995 prikaza
Niko Kovač
Pogledajte galeriju 1/5

Nogometaši Bayerna svladali su sa 3-1 (2-1) Schalke na svojoj Allianz Areni u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 21. kola njemačkog prvenstva i tako su zasjeli na drugo mjesto te smanjili zaostatak za vodećom Borussijom Dortmund na samo pet bodova, nakon što je lider ispustio vodstvo 3-0 pred svojim navijačima protiv Hoffenheima.

Hertha - Bayern NJEMAČKI KUP Niko Kovač se izvukao nakon drame, Bayern prošao golom u produžetku

Momčad Nike Kovača povela je autogolom Brume u 12. minuti. Gosti su izjednačili u 25. minuti preko Kutucua, ali samo dvije minute poslije Lewandowski je ponovno vratio prednost Bavarcima. Konačnih 3-1 u 57. minuti postavio je Serge Gnarby koji je glavom skrenuo loptu koju je "škaricama" prema vratima poslao asistent Lewandowski.

Niko Kovač POJAČANJE Kovač komentirao dolazak svjetskog prvaka u Bayern

Vodi Borussia Dortmund sa 50 bodova, Bayern se sa 45 bodova probio na drugo mjesto, a Borussia Moenchengladbach je treća sa 42.