Baš ne zna gubiti! Argentinac nakon senzacionalnog ispadanja udario navijača

Burno je bilo i u tunelu na poluvremenu, a u glavnim su ulogama bili treneri Paul Cook i Pep Guardiola.
20. veljače 2018. u 08:04 2 komentara 965 prikaza
Aguero navijač
Pogledajte galeriju 1/6

Senzaciju su u osmini finala engleskog FA kupa napravili nogometaši trećeligaša Wigana koji su s minimalnih 1:0 pobijedili vodeću momčad prvenstva Manchester City.

nogomet PEDOFILIJA Bivši trener Cityja dobio 31 godinu zatvora: 'Ukrao si im djetinjstvo i nevinost'

Građani su od završnice prvog dijela imali igrača manje nakon što je isključen Delph, a gol odluke u 79. minuti zabio je Grigg u 79. minuti.

Domaći navijači nakon utakmice uletjeli su u teren, gdje je jedan od njih dobio udarac od Sergija Agüera. Argentincu je očito teško pao poraz, pa je navijača udario, no tu nije stalo. Navijač mu je nešto dobacio, pa je Argentinac opet krenuo prema njemu, no drugi navijači ubrzo reagirali i spriječili potencijalnu tučnjavu.

Burno je bilo i u tunelu na poluvremenu, a u glavnim su ulogama bili treneri Paul Cook i Pep Guardiola. Trener Cityja je tvrdio da je Delph prestrogo isključen, te mu je posebno zasmetala reakcija trenera Wigana koji je molio suca da isključi igrača građana.

U tunelu je došlo do naguravanja, no na kraju je svaki trener otišao u svoju svlačionicu.

Hajduk NIJE IZNENAĐENJE Svjetsko prvenstvo u Rusiji opet bez hrvatskih sudaca Niko Kovač Eintracht WIGAN IZBACIO CITY Rebić asistirao, Kovač nezadovoljan: Zašto igramo ponedjeljkom? Bayernov navijač Zabio autogol! Kupio 127 ulaznica za utakmicu Lige prvaka, a onda je uslijedio šok!