Badelj: Autsajderi smo, ali idemo iznenaditi
Dinamov kapetan o šansama svog kluba u Ligi prvaka i utakmici s Lyonom
Komentari 4
Uglavnom nas Milan nece iznenaditi,sto je s njim pitam se ?!
Ako bude zadržavao loptu,umjesto da doda ili driblao s igračem na leđima i gubio lopte opasne za kontru i gol te izvodio kerefeke kao Sammir u šesnaestercu protiv Reala (sombrero)i ne bude pucao po golu kao što zna možemo samo slućajno dati gol.Od kad je zabio Malti nosom para oblake...
kakav trener prestrasi igrace vec su se svi u**** u gace a nisu ni istrcali na teren ko protiv reala sramota .
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ma vazno je da ti odigras vrhunski, ako imamo vodju onda svi ostali igraju isto dobro