Marin Čilić
12.08.2015.
u 23:46

Bilo je 6:3, 6:4 za Bernarda Tomića iz Australije

Marin Čilić je u jako lošoj formi uoči obrane naslova na US Openu! Gubi od svakog iole ozbiljnijeg protivnika – uvjerljivo! Ovaj put koban za njega bio je Australac Bernard Tomić sa 6:3, 6:4 za svega sat i 11 minuta igre.

Tim porazom završio je Čilićev put na ATP turniru u kanadskom Montrealu, a igralo se tek drugo kolo. Nije da je bilo napetosti, 22-godišnjak se našem najboljem tenisaču odlijepio odmah u startu i poveo 3:0 te je prvi set lako priveo kraju.

U drugom setu Čilić je pokazivao nekakav otpor, ali se slomio sredinom seta i sve je otišlo na stranu protivnika. Šteta, jer ako je ovo trenutna realnost, onda moramo strahovati za rezultat na US Openu!

Što se Tomića tiče, u četvrtfinalu ga čeka bolji iz meča Bautiste i Tsonge.