Naslovnica Sport Strani nogomet

Argentina bez Messija srušila Talijane, Nigerija bolja od Poljske

Ronaldo je golovima u 92. i 95. minuti spasio Portugal, Kolumbija je kod Francuske okrenula 0:2 i slavila 3:2. Remi Njemačke i Španjolske
23. ožujka 2018. u 22:55 1 komentara 2234 prikaza
Argentina Italija
Pogledajte galeriju 1/5

Uspješne su večeras bile momčadi koje Hrvatsku očekuju u skupini na Svjetskom prvenstvu u Rusiji. Argentina je bez Lionela Messija s 2:0 na Etihadu u Manchesteru bila bolja od Italije golovima Banege u 75. i Lanzija u 85. minuti.

Bugarska BiH PRIJATELJSKE Prosinečki do prve pobjede na klupi BiH, Brazil lako s Rusima

Nigerija je u Wroclawu s 1:0 golom Mosesa iz jedanaesterca dobila Poljsku

Jedan gol bio je dovoljan i Englezima koji su golom Lingarda iz 59. minute dobili Nizozemsku u Amsterdamu. U Düssledorfu su Njemačka i Španjolska odigrali bez pobjednika 1:1. Furija je povela golom Rodriga u 6., a izjednačenje je Elfu donio Müller u 35.

Portugal je do 92. minute u Zürichu gubio od Egipta (Salah 56. minuta), a onda se ukazao Cristiano Ronaldo te golovima u 92. i 95. minuti donio pobjedu 2:1 europskom prvaku.

Francuska je na Stade de Franceu ispustila 2:0 te izgubila 3:2 od Kolumbije. Domaćin je nakon 26 minuta imao 2:0 golovima Girouda i Lemara, no Muriel, Falcao i Quintero donose veliki preokret gostima.

Mario Gavranović igrao je od 60. minute u pobjedi Švicarska kod Grčke 1:0. Dzemaili je zabio za pobjedu u 59. minuti.

Austrija je u Klagenfurtu uz dva gola Arnautovića te jedan Alabe s 3:0 dobila Sloveniju, dok je Srbija u Torinu s 2:1 izgubila od Maroka kojem su slavlje donijeli Ziyech i Boutaib. Za Srbe je pogodio Tadić.

Niko Kranjčar TRAŽI NOVI KLUB Bivši reprezentativac iznenada napustio velikana: Pamtit ću ovo Sandro Kulenović Viareggio kup Juventusov Hrvat srušio Rijeku u četvrtfinalu! Ricardo Gareca Izbornik Perua Hrvatska je velika momčad, odgovorit ćemo na svaki njihov izazov

Bojanje stana
PROLJETNI RADOVI
Osnovni "šljakerski" pribor za ličenje zidova koji bi svi trebali imati doma
PBZ
#OSTAJEMDOMA
Plaćaj račune i upravljaj svojim financijama online: savjeti za organizaciju bez odlazaka u poslovnicu banke
  • Avatar Amfilohije von kradilofije
    Amfilohije von kradilofije:

Moćna Austrija pokazala sloveniji da joj je mjestu na Balkanu doma uz tv ekrane.Molimo braćo za našu braću slovence da i njima krene te se kvalificiraju na neko svjetsko prvenstvo i da im premijeri vladaju do kraja mandata te da ne daju ostavke.