Naslovnica Sport Strani nogomet

Ante Rebić nastavlja sa sjajnim igrama! Zabio i velikom Juveu

Milan je bio bolji veći dio susreta, a dobru igru okrunio je još jednom sjajni Ante Rebić koji je doveo svoju momčad u vodstvo u 61. minuti na asistenciju Castilleja
13. veljače 2020. u 22:46 4 komentara 2704 prikaza
Ante Rebić
Pogledajte galeriju 1/5

U prvoj utakmici polufinala talijanskog Kupa Milan je na San Siru ugostio Juventus i na kraju odigrao 1:1 s najboljom talijanskom momčadi zadnjih godina.

Maurizio Sarri Kriza u Juventusu Otjerao Mandžu, pa stigli problemi! Ali ovom odgovoru se nije nadao

Igrači iz grada mode mogu biti nezadovoljni nakon današnjih devedeset minuta unatoč pozitivnom rezultatu uoči uzvrata.

Ante Rebić i Marcelo Brozović Veliki preokret Hrvati blistali u ludom derbiju: Rebić zabio za Milan, a Brozović za Inter

Ipak, do kraja susreta Juventus se uspio izvući i stići do neodlučenog rezultat uoči uzvrata. Ronaldo je u 91. minuti postigao pogodak iz jedanaesterca nakon što je rukom igrao Calabria

Karneval
PROMO
Karneval nam se bliži, a odabir idealne maske je najvažniji događaj za sve klince