Hrvati blistali u ludom derbiju: Rebić zabio za Milan, a Brozović za Inter

1/5
09.02.2020.
u 22:42

Marcelo Brozović je danas Interov kapetan

U fantastičnom derbiju 23. kola talijanske lige Inter je nakon preokreta pobijedio Milan s 4:2 (0:2).

Vodeći pogodak za crveno-crne zabio je u 40. minuti hrvatski reprezentativac Ante Rebić na asistenciju Zlatana Ibrahimovića.

Šveđanin je bio viši od Godina te je glavom spustio loptu na drugu vratnicu gdje je u prazno zaplivao pričuvni Interov vratar Padelli, a naš Rebić je samo pospremio loptu u mrežu za 1:0!

Anti je to četvrti pogodak ove sezone, nedavno je zabio dva gola Udineseu, te Brescii i Torinu.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Ibrahimović je povećao Milanovo vodstvo na 2:0.

Početkom nastavka Inter se vratio u igru. U 51. minuti Marcelo Brozović, koji je danas Interov kapetan, zabio je prekrasan pogodak za 1:2. To je njegov treći gol ove sezone.

Smo dvije minute kasnije izjednačio je Matias Vecino.

Inter je nastavio pritiskati Milanovu obranu te je u 70. minuti stigao do potpunog preokreta. Stefan de Vrij zabio je za 3:2.

Točku na 'i' stavio je u trećoj minuti sudačke nadoknade Romelu Lukaku za Interovu pobjedu - 4:2.

Brozović je za Inter igrao cijeli susret, dok je Rebić za Milan na terenu proveo 84 minute.