Ante Kostelić: Janica i Ivica danas ne bi uspjeli istim putem
Tvorac devet olimpijskih medalja (četiri zlata i pet srebra) ne pripisuje si glavne zasluge za to što Zagreb ima utrku Svjetskog kupa, ali želio bi više raditi na sljemenskim stazama da budu primjerenije građanima, osobito djeci.
Komentari 18
Gospodine kostelicu, hvala Vam za sve lijepe trenutke. Uz pobijede i uspjehe Vas, Vase djece i stcenika lijepo je biti gradjanin ove zemlje...
Nisam znala da je Gips suvlasnik nakladničke kuće, odnosno da ga zanimaju knjige, i da vodi dnevnik. Bravo! A što se tiče trenerskog posla, tu se nema što dodati-najveći je među velikima, jedinstven, skroman i dosljedan. Kad Hrvatska nije imalaala sluha i saznanja o veličini Kostelića, nisu posustali, sad, kad svijet zna za Kosteliće, Gips je ostao skroman kakav je bio od samog početka. Skidam kapu cijeloj obitelji Kostelić, i želim im sretnu i uspješnu Novu godinu.
Kapa do poda ! Glasao bih da Ante Kostelic bude predsjednik ili kralj Hrvatske ! Da Janica bude predsjednica vlade a Ivica ministar unutrasnjih poslova ! Ne vidim kvalitetnije ljude u Lijepoj nasoj (a i puno sire) !!
Da, tak govori čovjek koji ima kaj za povedati za razliku od mnogih \"velikih\" za koje ne znaš jel laju ili pripovedaju. Da je Hrvatskoj bar deset takvih ljudi možda bi imali šanse! Obitelji Kostelić uz veeeeliko poštovanje - svako dobro u novoj 2011. godini! Kad bi ja uspio bar djelomično sa mojom djecom napraviti ovo kaj je gospodin Kostelić napravil sa svojom bil bi najsretniji čovek na svetu. Još jen put - ŽIVJELI KOSTELIĆI!!!
toplo preporučam gospodinu J. Vlašiću, da nekoliko puta pročita ovaj članak, riječi jednog velikog trenera, sportaša i oca.!!!!
sta reci? ziva Legena, najmanje sto mogu je pozeljeti sve najbolje u Novoj 2011 tebi i tvojima cjenjeni g. Kostelicu.
Jakov Fak stvarno je dobar dečko i sportaš, vjerujem, da če za nas osvojiti mnogo medalja. A kosteliči, da ne bi imali tatu za trenera več bi nastupali za Sloveniju. Svaka jim čast da su o ovim razmerama napravili što što jesu. Ali mislim, da je to neki kraj za hrvatske zimske sportove.
RAZUM BAJ BAJ Uopce necu citati sto je sve nalaprdao ovaj SS oficir. Znam samo jedno, kada je ovaj bolesni tip poceo maltretirati svoju djecu svi sportskji n0ovinari su ga sa pravom nazivali luđakom kojem treba oduzeti djecu. Kada su su pocele pristizati medalje onda su ga svi slavili u zvjezde. Toliko o razumu, postenju, ljudskosti, dvolicnosti, primitivnosti, licemjerstvu i u konacnici bahatosti \"izabranih\". sve emocije koje ovaj lik u meni moze izazvati jesu gađenje!
Skromnost i dosljednost rijetke su vrline koje uspjesni ljudi uspiju zadrzati. I neizmjerno ih cijenim, ne sammo zbog sportskih uspjeha vec i zbog iskrenosti. Kada je Janica odlucila da je kraj njena izjava \"zasto\" jedina je od najdirljivijih i najiskrenijih ikada izrecenih od jednog sportasa. Sto se tice skolovanja uvijek imaju vremena. Skola nije parametar znanja niti necije vrijednosti, svakodnevno gledam ljude sa titulama a u njima jedva nalazis trag ljuskosti i cudis se kako su oni uopce zavrsili fakultete.
@ 02.01.2011. u 12:22h alternativac Kakav si ti bolesni kreten... I što radi admin?
Ne mahnitaj MAHNITI:::::::::::::::::::::: ???::::::::::::::::: Čovjek ima pravo na svoj stav. Možemo se s njim slagati ili ne ali nisam za to da mu se zabrani da ga iznese. Lupi mu minus i hajd dalje...
BOG TE POŽIVIO, ANTE !!!!!!!!!!! I svako dobro tebi i obitelji u 2011.!!!!!!!!
02.01.2011. u 12:22h alternativac je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++ Antihrvatsko smeće,tebe smetaju oni veličanstveni trenuci, kad je obitelj Kostelić sa hrvatskim barjakom,bila u centru pažnje svjetskih medija.Kostelić nikad nije tjerao svoju djecu ,nego ih je naučio da cijene sport ,prirodu i zdrav život.Oni su danas normalni ljudi i tako se i ponašaju,a ti crkni đubre od muke i zavisti !!
IVICA KOSTELIĆ !! Pobjeda u paralelnom slalomu u Munchenu !! Prva pobjeda u ovoj godini i novih 100 bodova !! p.s.Ono smeće od alternativca,neka si poždere jetru !
\"Uistinu, puno prije no što sam čitao “Vrli novi svijet”, naučio sam da se ne smijem dati zbuniti da me poraze moćnici takozvanog napretka. Naši gosti koji dolaze na Mljet, na Omane, ubrzo shvate da tamo nema interneta, nema računala, televizije i kompjutora i uopće nema struje. Za nekoliko dana svi se beuzvjetno i brzo žele vratiti, što prije. Jedino ih mogu utješiti laptopi na baterije. Protiv ovakva napretka malo se što može učiniti, a službenici masovnih medija svako vrludanje izvan ovog takozvanog višeg smisla našeg života kažnjavaju najmanje ruganjem ili društvenom osudom. “Zadržati zdrave reflekse i ne dati se zbuniti”, rekao sam “Đuri destrukturu”, inače sveučilišnom profesoru, svojem starom pametnom frendu. “To je geslo, ali zato treba biti vrhunski majstor kamuflaže jer vrag nikad ne spava”. Treba se skrivati i bježati. Naši putovi planinama i snježnim obroncima dio su te “runaway” balade dobrovoljnih prognanika i bjegunaca pred opsjednutim tkalcima savršenog i bezgrešnog poretka i predrasuda.\" SJAJAN ODLOMAK
nego jeste li primjetili ovo o čemu Gips priča...o diktaturi medija i njihovog mišljenja koji proturaju samo svoje gledište, svoje vrijednosti, svoj standard dok druge poglede bezobzirno ruše u cenzuri i ruganju i vrijeđanju...ta diktatura poludjelog \"liberalizma\" i političke \"korektnosti\" koja uništava slobodu govora i slobodu pojedinca...jer ako se drugačije ponašaš od njihovog nametnutog standarda pokopat će te mada se zaista ništa loše ili bolje ne može naći na tebi...ti si drugačiji, a to ne prolazi iako je oni upravo pozivaju na različitost kad provode tiradu jednoumlja...upravo to licemjerje i liberalni fašizam kako ga naziva jedan američki kolumnist je po meni najveća opasnost današnjeg čovjeka...jako duboke rečenice gospodina Gipsa...Hvala Vam na svemu...kroz vlastiti napor i odricanja svoje obitelji učinili ste nas ponosnima. Kostelići hrvatski velikani.
najezim se kad slusam ovog gipsa, kakav genijalac kapa do poda
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ante kao i njegova djeca su zive legende Hr. sporta.I mislim da ce ih u povijesti malo ko dostic .Cak i kad govorimo o svjetskom sportu .LEGENDA