Ante Budimir zabio dva komada moćnoj Barceloni!

Ante Budimir
08.12.2019.
u 00:02

Barca je ipak lako stigla do pobjede pogocima Griezmanna (6.), Messija (17., 41., 83.) i Suareza (43.)

U susretu 15. kola Primere Barcelona je na Nou Campu svadala Mallorcu s 5:2, a oba gola za goste zabio je hrvatski napadač Ante Budimir.

Bivši igrač Sesveta, Gorice i Intera prvi je gol postigao u 35. minuti, a drugi glavom u 64. minuti,pa će u svojoj karijeri ostati zapisano da je zabio dva gola moćnome katalanskome klubu.

Barca je ipak lako stigla do pobjede pogocima Griezmanna (6.), Messija (17., 41., 83.) i Suareza (43.), a posebno atraktivan je bio Urugvajčev gol petom za 4:1.

Ivan Rakitić je igrao do 72. minute i bio je asistent za treći gol Barce.

Vode Barcelona i Real s po 34 boda, a Mallorca je 17. s 14 bodova.