Andrija Stipanović predvodio Cedevitu u trijumfu protiv Olimpije

04. studenoga 2017. u 21:40 0 komentara 241 prikaza
Cedevita - Olimpija
Pogledajte galeriju 1/8

Košarkaši Cedevite u susretu su 7. kola regionalne ABA lige u Domu sportova svladali ljubljansku Olimpiju sa 84:60 (23:15, 13:13, 19:14, 29:18).

Cibona - Partizan ABA liga Cibosi igrali slabo u obrani i izgubili kod FMP-a

Susret je bio neizvjestan do završnice treće četvrtine kada je bilo 44-40 za Cedevitu, no potom je uslijedila 9-0 serija hrvatskog prvaka kojom se odvojila na 53:40 i mirnije ušla u posljednjih 10 minuta.

Cedevitu je predvodio Andrija Stipanović sa 18 koševa, dok je Devin Oliver sa 13 ubačaja bio prvi strijelac Olimpije.

Nakon sedam kola Cedevita je na omjeru pobjeda i poraza 5-2, a Olimpija na 2-5.

1 / 6

Ranije u subotu Cibona je izgubila na gostovanju kod FMP-a sa 79:99 (19:26, 21:29, 25:18, 14:26).

Nakon sedam kola Cibona ima učinak od tri pobjede i četiri poraza, a FMP četiri pobjede i tri poraza.

Bojan Bogdanović BRILJIRAO LEBRON Bogdanović ubacio 21, a Šarić 15 koševa u međusobnom dvoboju Džanan Musa Džanan Musa: Ne ganjam ja Dončića, želim biti jedan jedini Golden State - San Antonio NBA liga Warriorsi opet bolji od Spursa, trica Lillarda za pobjedu Portlanda