Allegri nadmudrio Mourinha u prvom dvoboju: Juve slavio protiv Rome u Torinu!

Turin. League match Serie A Tim 2021/2022. Juventus vs Rome. Allianz Stadium
Riccardo Giordano / IPA
17.10.2021.
u 22:29

Na vrhu je Napoli s maksimalna 24 boda, dva manje ima drugi Milan, dok je prvak Inter treći sa 17 bodova.

Nogometaši Juventusa u susretu su 8. kola talijanskog prvenstva na svom terenu svladali Romu 1:0 (1:0).

Jedini pogodak za četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu "zebri" postigao je Kean u 16. minuti. Pred kraj prvog poluvremena vratar Juventusa Szczesny obranio je kazneni udarac Veretoutu nakon što je upravo on prekršajem zaustavio Abrahama u svom kaznenom prostoru.

Juventus je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto sa 14 bodova, koliko imaju i peti Lazio te šesta Atalanta, dok četvrta Roma ima bod više.