Alen Babić: Srce mi je slomljeno, žao mi je što sam vas razočarao
– Jedno je sigurno: vratit ću se! Čak ako me oni ne žele, ako mi ne dopuste povratak, ja ću se vratiti. Volim boks i to je sve što znam raditi, to je moj život. Ništa drugo ne bih radio.
Komentari 8
Nakon što sam prospavao, mogu reći da ovakav poraz nije slučajan već je posljedica sume uzroka. I 10x da uđu ovako u ring svaki put bi ishod bio identičan. Pobrojati ću u podkomentarima greške koje su napravljene, jer da citiram neimenovanog autora: pametan čovjek uči na tuđim greškama, prosječan uči na svojim, a glup nikada ne nauči.
Cijeli život trenira sa Leom i gaji brutalni, uličarski stil borbe i onda promjeni trenera koji mu kaže da mora boksati. Rezultat - dobije nokaut u jednoj minuti! Alen ne zna boksati, on može jedino onako kako je boksa dok je bio sa Leonardom! Ne razumijem kako to nije skužio tako trofejni trener. Ovo isto se dogodilo i Filipu Pejiću u MMA-a. Kad je ostavio Bana i otišao Forgaču, Forgač ga je umirio i uništio! Filip Pejić ima nadimak "Nitro", ako ga umiriš ti si ga ubio! Na žalost mnogi treneri ne razumiju psihologiju i unište borce koje treniraju!
Poljaci su dali novac, koga briga za razočaranje, netko je morao pasti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma sta ti znas da znas pobjedio bi ga!!! Zato bolje suti i ne pravi se neki King koj nikad neces biti!!!!