Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
junak hrvatske
Povratak na članak

Ako je netko zaslužio uspjeh onda je to Mislav Oršić: Prošao je sve, od Kustošije do Koreje boreći se za mjesto koje mu pripada

Nakon svakog svog pogotka ljubi podlakticu na kojoj je tetovaža i svojoj supruzi Suzani posvećuje pogodak. Orša ostani - orilo se Makismirom kad je mogao u Englesku i ostao je i dalje se bori kao lav, kao i kad je došao 2018. godine

Komentari 27

Avatar Mlijekoholičar
Mlijekoholičar
08:55 18.12.2022.

Bravo Oršuš, samo tako naprijed!

VL
TR
tretez
09:00 18.12.2022.

Čovjek i igrač! Bravo i sve čestitke!

VL
PI
pičkoustiiii
09:01 18.12.2022.

Vratilo mu se. Uživaj Orša.💪

VL
Avatar cuvarkuca
cuvarkuca
08:45 18.12.2022.

Bjelica je sve rekao. Bravo Mislave!

VL
Avatar MalenaB.
MalenaB.
09:35 18.12.2022.

Mislave svaka čast💪👏

VL
DU
Deleted user
09:34 18.12.2022.

da sada ga svi slave a prvih tekmi moga nam je jos i vise pomoci ... ali eto .... kako je je Se naj Mislave

VL
Avatar comparator
comparator
09:51 18.12.2022.

Savršenost njegovog šuta već je legendarna i trebalo ga se je držati na toj poziciji jer centaršuti nisu bili opcija protiv protivnika koji su igrali bunker.

VL
DU
Deleted user
09:35 18.12.2022.

"Or-some"

VL
KA
kažemja
11:15 18.12.2022.

Jako mi je drago zbog njega jer se vidi da je dečko fakat fin , kulturan i lijepo odgojen.A o njegovom bombama kakve su bolje će znati golmani Chelsea, Atalante, Tottenhama,Sevilje, West Hama i od jučer Maroka.

VL
TA
tambura
10:22 18.12.2022.

Svaka cast Mislave,steta da i drugi nisu hrabri poput tebe i da se cesce odlucuju na sut prema golu,umjesto da s loptom moraju doci u peterac jer gol je ipak 7 m sirok pa se moze pogoditi i iz daljine,ali bez obzira na moje malo kriticko misljenje cestitam od srca svima na osvojenoj bronci,zasluzeno.

VL
Avatar Psychlist
Psychlist
12:28 18.12.2022.

Zadnji puta sam toliko bio oduševljen sa Pjacom ... šteta što mu je karijera krenula u drugom smjeru nakon ozljede. A sto se Mislava tiče uistinu je izvan izvanserijski igrač i pojačanje za bilo koju momčad svijeta. Dinamo je sretan da ga ima.

VL
KI
kizz1
10:32 18.12.2022.

Oršić 🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷

VL
Avatar kvasac60
kvasac60
09:52 18.12.2022.

Dinamo ,Zagreb, je dao najbolje reprezentativce.

VL
DM
drago.miota
09:01 18.12.2022.

E da igra u Hajduku(ne iz Kule Srb.)on i Petkovič niko ih nebi skinuo iz prvih 11 Repke,čime su zaslužili Pašalič i Vlašič a pogotovo Livaja da budu ispred njih dvojice i Majera,ničim a kamo li igrom.

VL
ST
Starotopoljanin
13:15 18.12.2022.

Steta da je Orsic toliko dugo sjedio na klupi,i dobivak minute,da se samo zagrine i sudac svira kraj.toliko dobar igrac,a da nije mogao biti standardni.zabija ,priprema golove,a strucni stozer i Dalic to nisu i ne vide.

VL
DU
Deleted user
12:12 18.12.2022.

Po meni najbolji Orsic , samo sto ga "Hvalic Dalic" no voli...... bolje da njegovi igraju koji nemaju pojima a mozda dalicu jos uvjek dirigira tajno Mamic. Svi su oni isti.............!

VL
TE
Teig1
10:02 18.12.2022.

Pravi je, te minute što je dobio dokazao je veliki nivo igre i trebao bi napokon igrati za jednu od najačih ekipa 80tih godina, Ajduk Split.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.