Naslovnica Sport Strani nogomet

Adebayor vidio samo na jedno oko

Napadač Tottenhama Emmanuel Adebayor odigrao je cijelo drugo poluvrijeme na gostovanju kod Wigana (2-1), a vidio je samo na jedno oko.
27. rujna 2011. u 17:43 0 komentara 3 prikaza
'Tottenham Hotspur\'s Emmanuel Adebayor (centre) celebrates scoring his side\'s third goal of the game with teammates Photo: Press Association/Pixsell'

Togoanski je reprezentativac bio asistent kod oba pogotka svoje momčadi u prvom poluvremenu, ali u nastavku je bio neprepoznatljiv.

Independent prenosi da je Adebayor cijelo drugo poluvrijeme vidio samo na jedno oko nakon sudara sa suparničkim vratarom.

– Nisam mogao vidjeti loptu, protivnika, ništa. Ali dobar je osjećaj završiti utakmicu s jednim okom, a s tri boda u džepu – kazao je Adebayor.

Togoanski napadač će u nedjelju na White Heart Laneu dočekati svoju bivšu momčad Arsenal, u susretu sedmoga kola engleskog prvenstva.

Hrvatska - Španjolska
SLAVE NASLOV
Pogledajte što španjolski mediji pišu nakon pobjede, dotaknuli se i hrvatskog ponosa