Kad sam shvatio da ću biti izigran, obustavio sam sve dogovore i podržao Šukera
Bez medalje 20 godina: Možda smjenjivanjem Radića skinemo urok s muške reprezentacije, kaže Aco
Komentari 18
Aco, hvala Ti što se boriš za hrvatsku košarku!
Konačno!
Konačno. Većina zna i želi konačno javno čuti istinu o svim spodobama koje uništavaju svaki natruh o mogućem uspjehu u ovoj državi Hrvatskoj. Ako se to 'negdje' i dogodi - uništavaju odmah. Van iz svih struktura od onih najnižih a najvišeih u kojima može dejstvovati' ta polučeljad bez srama, obraza i karaktera.
Najprije se Aca tuzio sa Radicem, zatim su se slizali kada im je trebalo sada se opet razilaze... I ja sam za smjenu Radica ali ovakvi bezveznjaci koji sa 55 godina nisu sazreli i zive na slavnom prezimenu su smijesni, pa on ide iz konflikta u konflikt da bi zadovoljio svije bolesne ambicije
ajmo reći da danko nije dobar, ali što je....m hrvatskom sportu trebaju političari. ima dovoljno stručnih ljudi u hrvatskoj košarci i političari su joj najmanje potrebni. ili se možda varam. zasiguno pojedine političke strulture žele kontrolirati sve pore hrvatskog društva pa i sport.
Aco Mirko i Šuker dobitna su kombinacija jer ovaj Radić je zlo koje je pogodilo Hrvatsku košarku i nikako da ode. Dosta je bilo Radiću,pa nije to tvoja privatna prčija.Odlazi
Radić je grobar naše košarke, možda Šuker nešto i promijeni.
Zacementiran put u propast. Stave "provjerenog" hadezeovca pa cijela priča završi kao ona s Olimpijskim odborom i Matešom. Da, može i puno, puno gore. Tko je uopće taj Šuker? Moralna i stručna osoba? Aha. Iza njega, kao i iza Mateše ostade spaljena zemlja. Po kojoj to logici se nameće zaključak da ako nisu bili sposobni voditi državu, kvalificirani su za vođenje sporta? Kakve to veze Šuker ima s košarkom, osim što pomalo liči na košarkašku loptu? Zemlja osuđena mapropast, s ovakvim maloumnim kadroviranjem. Tko im je sad tu pak nekakav Radić fakat nemam pojma, ali zato znam tko su Šuker i Mateša. Meni dosta. Pametnom bi također trebalo biti. Hadezeovcima je, nakon svega zla što su nam nanijeli, mjesto po zatvorima jer takvih štetočina Hrvatska još nije imala prilike vidjeti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Cinjenica je da je Danko uništio hrvatsku košarku i da to sivilo predugo traje. Žalosno da sam nije već davno dao ostavku.