Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 192
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
TV KRITIKA
Povratak na članak

Zbilja je teško pronaći nešto toliko besmisleno na našoj televiziji kao program Dome (a uz bok joj je i RTL2)

Emitiranje serija koje su sa snimanjem prestale prije 15 godina uistinu više nema nikakvog smisla

Komentari 21

TA
tapiros77
20:28 26.08.2024.

Znate što je još žalosnije od Dome i RTL 2? To što RTL, a mislim i Nova TV, imaju i još neke slične programe na kabelskoj TV koji emitiraju sve to isto - samo se mijenjaju?!?!? Pa tako imate "Našu malu kliniku" kpja je bila negdje 2, 3 godine (repriza na reprizu), da bi je onda samo preselili na tu neku drugu stanicu, a sa nje preselili sada "Vatre Ivanske" ... i tako narednih 2, 3 godine pa onda opet zamjena. PRESTRAŠNO! A koncept je taj da imaju samo što više TV kanala kako bi mogli prodati skuplje reklame, jer to sve ide u paketu na sve kanale ...

VL
ŠU
Šugaman
08:14 27.08.2024.

Ja trenutno gledam Star Trek. Iskopao sam stare DVD-e od prije ne znam koliko godina, barem sam do sad zaboravio radnju, pa je koliko toliko zanimiljivo gledati ponovno

VL
AG
ante.grozdanic51
08:05 27.08.2024.

Probajte se prisjetiti, postoje KNJIGE. Ovo ljeto sam neko vrijeme provodio na mjestu gdje nema T-komi ostalih, i čitao.Ne mogu reći da sam "gutao" knjige, ali sam se odmorio od zatupljujućih tv sadržaja!

VL
SE
Serđo23
23:00 26.08.2024.

Samo je nova TV gora sa svojim babama Vangama iz Bih i ostalim senzacijama za seoske priče !

VL
DE
Demigodessnixie
00:00 27.08.2024.

Ko uopće gleda tv

VL
Avatar fidelio
fidelio
22:36 26.08.2024.

Tko bi rekao, plaćeni servis je kvalitetniji od besplatnog programa koji ima mandat povratiti ulaganje u koncesiju... U stilu Grunfa, ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

VL
MA
Majmunsabananom
08:11 27.08.2024.

Tko uopće gleda taj dosadni RTL

VL
EJ
ejStef
20:45 26.08.2024.

Hm, te prastare serije bolje su od većinu današnjih, naročito onih iz Turske, Hrvatske ili slično. Puno veći problem od ponavljanja je rezanje epizoda, ne prikazivanje kraja, prekid usred radnje i slično... A te platforme poput Netflixa, štancaju serije kao na traci, ogromna većina nije za pogledati niti jednom. Još sada kada je za dobar dio istih bitnija ideologija od radnje, stvarno se cijela industrija totalno srozala. Lažni ideološki dokumentarci, adaptacije knjiga i priča s rasnim i rodnim zamjenama, gdje se potpuno izgubi radnja, sve skupa lošije je od Njemačke kinematografije '30-tih ili sovjetskog agitpropa... Ima jako, jako malo dobrih serija, nije čudo što se i na piratskim platformama uglavnom gledaju stare stvari. Npr. Teorija velikog praska je neusporedivo bolje od bilo čega što se pokušava nazvati komedijom danas, pa čak i serije tipa Zakon i red su prije 10-15 godina bile drastično bolje nego ovo danas.

VL
BU
Bučkuriš
11:06 27.08.2024.

Baš me briga kaj se emitira na televiziji,ionak gledam Netflix

VL
DR
drsheperd
23:37 27.08.2024.

Serije na Domi i Rtl 2 su najbolje sto se moglo desiti hrvatskoj televiziji. Gledam ih vec 10 godina svaki dan. Koliko god puta ih pogledam mi je drago. Bilo medicinske, krimi ili komedije. Nove serije nisu nista, svaka sezona ima 10 epizoda, pa to je ko dugacak film. Ove serije sto imaju 5+ sezona, 20 epiozda po sezoni to je prava stvar. Ako zelite gledati nove seriju platite netflix ili neku od platformi, u najgorem slucaju ima i piratskih stranica. To ne bi bilo prikazivano toliko dugo na TV-u da ljudi ne gledaju, to sto ima manji postatak ljudi koje to smeta to je vas problem, pustite nas ostale da uzivamo.

VL
LI
linolada
10:22 27.08.2024.

Obožavam zaboravljeni slučaj, nema većeg gusta nego kad nekog uspješnog obiteljskog čovjeka privedu dok se igra u parku s djetetom zato što je ubio tuđe dijete prije 20- tak godina. Koliko takvih seta oko nas? Inače postoji npr star crime koji je specijaliziran za takve serije i tamo često repriziraju, ali te serije se i tako ne nastavljaju već je svaka epizoda za sebe!

VL
OT
otrovnijezik
07:37 27.08.2024.

Sigurno hoćetew reći da HTV ima bolji program. :):):):):):))):):):):):):):):):)))))))

VL
ST
struky3_
11:51 27.08.2024.

Šta ne probaju s Turcima koji su nam i kulturološki i civilizacijski bliski.

VL
VI
virinvanizaćoška
12:02 27.08.2024.

Bolje i to, nego Kumovi i slično

VL
DU
Deleted user
12:43 27.08.2024.

Meni je Nova najgora...

VL
MO
Moslavina
08:02 27.08.2024.

Ne gledam te televizije, no radije ću pogledati REXa ili Autobahnpolizei neg ovo ljetno repriziranje HTVa na svim programima.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.