Zagrepčanka Jelena o atmosferi u Londonu: Prekrasno je biti u ovakvom ambijentu gdje gomile ljudi dostojanstveno hodaju
Logično je i očekivano da je tolika količina ljudi u Londonu u ovom trenutku jer je kraljica bila inspiracija mnogima, što god mi mislili o kraljevskoj obitelji, rekla nam je Jelena.
Komentari 34
"...predviđa se kako će to biti najgledaniji televizijski prijenos u povijesti..." Samo jos jedna demonstracija moci medija. Za deset dana ovcama mogu isprati mozak do te mjere da ce pola svjetske populacije sutra provesti barem pola dana gledajuci... sprovod! Zar je nekomu onda cudno kako su ovcama prodali pricu o strasnom virusu i globalnom zatopljenju? Dajte mi kontrolu nad medijima samo tjedan dana, i ja cu tu prolupalu bagru uvjeriti da je najbolje za buducnost covjecanstva i ovog prelijepog planeta da se svi objese na prvu granu koju vide... To bi bilo uzitak gledati..., a ne sprovod glave obitelji cija imperija samo 22 zemlje nikad nije napala niti direktno eksploatirala i pljackala...
Odfuckajte već jednom
Pod rukom kraljice i onih prije nje je napravljeno mnostvo zlocina po raznim zemljama svijeta i mislim da je sramotno odavati nekome pocast ko ima krvave ruke do koljena.To je isto kao da dajete pocast Putinu koji radi isto stoto su radili englezi po Indiji i drugim zemljama
Imperial predators
Bljuv
Znam bolje od nje kakva je atmosfera u Londonu: temperatura 11°, vjetar jugoistočni 3m/sec. vlažnost zraka 43%.
Jel ovo pogreb ili hepening?
Skup povijesnih imperijalista, baš slatko.
Dabogda se raspalo uskoro Ujedinjeno Kraljevstvo
A kad je sv. Leopold Mandić bio u Zagrebu, onda su se mediji raspisali o nekrofilijskim orgijama.
Gonite se u mmmm vi i ta stara baba,što je ona Hrvatima??
Koliko ljudi umre od siromaštva (gladi, bolesti...) pa nitko ništa. Žena umrla u viskim godinama i zamisli. Dajte više, što je previše je previše.
Sutra će taj imperijalistički cirkus završiti, samo da se ne nastavi svakim danom o onom kingu opijancu, kojeg evo sreća pomazila pod kraj života!
Ovaj sprovod se počinje pretvarati u bedastoču.
Načelal sam se u redovima za crni kruh, i fakat mi se više neda. Inače bi.
A danas su slavidobitno komentirali na HRT-u,kako će sutra cijeli dan na HRT4 imati cjelodnevni program iz Londona i goste u studiju.Ne znam je li bio ijedan povijesni događaj za Hrvatsku (neka me netko ispravi ako jest) za koji je državna televizija imala cjelodnevno praćenje a i da ga je bilo to bi bilo i logično jer bi se radilo o događaju bitnom za Hrvafsku a ovo je čisti dokaz sluganskog mentaliteta te kako je netko ovdje rekao rekao moći medija svjetskih centara moći koje se ovdje bez pogovoru sluša.
Kakve veze ima Hrvatska sa British empire i sa kolonijismom? Dok su Englezi vladali svijetom, pljackalii Afriku , Indiju, i Commonwealth bolia ih je ona stvar za nas! Pa mi smo za Engleze niza rasa, nesto kao zivotinje! Sta jee vama ljudi, gdje je vas ponos! Prestanite citati poruke drogiranih dopisnika iz londona koji su trenutno high
Putin gleda koncentraciju svjetske elite u jednoj točki
Trenutno sam i ja u okolici Londona kroz noć a preko dana u Londonu i tvrdim potpuno suprotno od dotične.!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo mi izgleda kao vece ludilo nego u Jugoslaviji kad je Tito umro! Evo mali podsjetnik na britansku monarhiju, za one kojima su mediji isprali mozak... Pokojna kraljica Elizabeta II je stupila na prijestolje 1952., vladajuci 70 godina kao celnica institucije koja je izgradjena, odrzavana, zivjela i zivi od brutalnog nasljedja dehumanizacije milijuna ljudi diljem svijeta. Tijekom svoje 70-godisnje vladavine kao kraljice, niti jednom nije priznala niti se pokajala, niti se ispricala za zlocine koji su u ime njene obitelj britanci nanijeli domorodackim narodima koje je Ujedinjeno Kraljevstvo napalo sirom planeta. Ona je svojevoljno profitirala od bogatstva stecenog iskoristavanjem i ubojstvima milijuna ljudi diljem svijeta...