10 GODINA U BRAKU S RUKOMETNIM TRENEROM

Voditeljica koja nakon 17 godina odlazi s HRT-a objavila: Dobro sam se udala

Zagreb: Vlatka Mihalec i Neven Kalini?, osniva?i portala Katsus.org
Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
1/12
19.03.2025.
u 14:57

To se ne mjeri količinom materijalnog bogatstva..., napisala je Vlatka uz fotografiju poruke koju su njezina djeca napisala ocu i u kojoj mu izražavaju ljubav

Poznata hrvatska novinarka i voditeljica Vlatka Kalinić raznježila je pratitelje na Instagramu emotivnom objavom povodom Dana očeva. U dirljivoj poruci, Vlatka je istaknula važnost očeve uloge, naglašavajući da se prava vrijednost braka ne mjeri materijalnim bogatstvom.  "Dobro sam se udala. To se ne mjeri količinom materijalnog bogatstva...", napisala je Vlatka uz fotografiju poruke koju su njezina djeca napisala ocu i u kojoj mu izražavaju ljubav. "Ovo je jedino mjerilo mog životnog izbora koje mi je važno. Svako dijete zaslužuje ovakvog oca, ali, nažalost, nije svakome dano." Vlatka, koja je nedavno najavila odlazak s HRT-a nakon 17 godina, sve je aktivnija na društvenim mrežama, gdje otvoreno komentira aktualne društvene teme. Ova objava posebno je značajna jer dolazi u vrijeme kada Vlatka i njezin suprug, rukometni trener Neven Kalinić, slave 10. godišnjicu braka. Zajedno imaju troje djece: kćer Mihaelu te sinove Dominika i Antonia. 

Objava je izazvala brojne pozitivne reakcije, a pratitelji su u komentarima ostavljali srca i poruke podrške, poput "Prekrasno". Vlatkina poruka o važnosti obitelji i očinstva očito je dirnula mnoge. Nedavno je Vlatka objavila da napušta javnu televiziju nakon 17 godina. Njezin odlazak dio je šireg vala restrukturiranja HRT-a, ali i, kako sama kaže, osobne potrage za prostorom u kojem može biti "skroz svoja". Kalinić je svoju odluku obznanila putem emotivne i iskrene objave na Facebooku, koja je brzo privukla pažnju javnosti. "Hajde da spustimo napokon te silne dignute obrve. Kako si jedna novinarka javnog servisa može dozvoliti tako pisati? Evo ovako, najezda ružičastih sakoa vraća se u fundus, jer razdužujem se sa svima koji odlaze 31.3.", započela je Kalinić svoju objavu, referirajući se na kritike koje je ponekad dobivala zbog svog otvorenog stila pisanja na društvenim mrežama.

Kalinić je nadalje objasnila kako joj je uniformiranost i strogoća forme sputavala izražavanje vlastite osobnosti. "Mrzim ružičastu. Možda mi ide uz oči i ten, ali ne ide uz osobnost. Rođena da gorim, a ne da tinjam. Od starta sam curila iz svake kućice u koju su me stavili... ", napisala je. Citirala je i svoju kolegicu, fonetičarku Višnju, koja joj je rekla da nije ni znala koliko je rječita dok se nije "raspojasala" u statusima na društvenim mrežama. "Nisi to imala gdje pokazati", rekla joj je kolegica, potvrđujući Vlatkinu tezu o ograničenjima na javnoj televiziji.

GALERIJA Prezgodna novinarka HRT-a dobila najlaskaviju titulu

Zagreb: Vlatka Mihalec i Neven Kalini?, osniva?i portala Katsus.org
1/102
Ključne riječi

Komentara 4

DU
Deleted user
16:40 19.03.2025.

Bravo Vlatka, jedina prava vrijednost su ljubav i obitelj. Samo da bi to imali potrebno je i puno sreće, pozitivne slučajnosti i božje pomoći.

SC
schteff
08:27 20.03.2025.

pa tko će ostat samo iva šulentić i đurica drobac?

Avatar Hrvatski-Nevini-Vitez
Hrvatski-Nevini-Vitez
15:06 19.03.2025.

Voditeljica koja nakon 17 godina odlazi s HRT-a objavila: Dobro sam se udala pa hvala Bogu ne trebam više sljakati u balkanskoj mizeriji za minimalac.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije