Vlatka Pokos podijelila staru fotografiju s Lanom Radeljak: 'Možda ću zažaliti'
Neobično je da se jedna djevojčica a danas mlada žena, baš nikada i nimalo ne sjeća jedne mlade, tople žene koja joj je posvetila cijeli svoj život. Koja ju je upoznala kao bebu od 15 mjeseci, koja joj je prematala pelene i češljala prekrasnu kosicu, napisala je
Komentari 17
Lesi se (opet) vraća, gladna medijske pozornosti.
Koliko očajnički pokušava ostati u središtu pažnje. Ona baš ničim ne zaslužuje bilo kakav novinarski uradak. Sve što pišu o njoj i što drugi komentiraju je negativno. Uporna je, gura se. U vrijeme dok je bila u vezi s Dikanom, bio sam na konjičkom kupu na hipodromu. U pauzi takmičenja izašla je da prezentira novi album. Za taj nastup morala je platiti tj. Dikan. Otpjevala je nekoliko pjesama na playback. Sve je to bilo jadno pjesme, nastup i kraj. Nitko nije zapljeskao, a ako i je to je zbog sreće što je završila. Oslobodite nas Vlatke.
"Neobično je da se jedna djevojčica ne sjeća jedne mlade, tople žene koja joj je posvetila cijeli svoj život" .... "koja joj je nesebično dala punih šest godina svog života" - sada mi nije baš jasno - CIJELI SVOJ ŽIVOT..... ili ŠEST GODINA??? razlika nije baš zanemariva....
Kako je ova žena jadna!
Čini se da ova gospođa piše o sebi! Dakle, sve je bila laž i laž ostaje.
Ima li kraja bolesnoj ljubomori ove žene ... Na koju je "veliku glumicu" mislila? Dolores ili Enu? Obje jesu bile uspješne glumice. U čemu je "iskrena" Vlatka uspješna? U prozivanju svake žene, pa i djeteta, čiji se put križao s njenim?
Ova se izlitala i to jako dobro.
Uskoro bude podne i danas tek sad o Vladani Vuković!
Bože, baš je jadna.
Ovo je za oznaku 18+.
Kad će taj petaaak
Vjerujem da ju pogađa da dijete koje je voljela kao da je njeno se toliko distanciralo. Ali to se dešava, pogotovo jer je Dikan nad kćeri ko zmija nad blagom, a ona mora biti lojalna ocu. Lana je odrasla, bira s kim joj je ugodno, ne mora iz zahvalnosti ništa raditi , a da je Vlatka pametna i da ju doista voli dala bi joj slobodu da sama bira , ne bi u njoj stvarala osječaj krivnje podsjetama. Ljude treba pustiti da odu a kad požele vratit se onda odlučuješ ti je li u redu ih primiti natrag.
Malo koje dijete voli macehu.
Malo koje dijete voli macehu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
kako dirljivo... što ne objavi post o tome kako ju je dikan ulovio u prevari.... mučno za gledat koliko je jadna.