Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 57
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Verbalna paljba
Povratak na članak

Vlatka na sudu rekla kako je Kerum bio sponzor Alke Vuice

Vlatka Pokos i Alka Vuica trebale su se danas pomiriti na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu, no to im nije uspjelo jer su opet samo vrijeđale jedna drugu

Komentari 23

Avatar Nazareth
Nazareth
07:32 20.10.2010.

ahaaa....nije ju bilo po novinama tjedan-dva i eto je!ona sve zna o svakom....??!!da je pametna kako tvrdi lipo bi se makla da ju ne vidimo po novinama!

VL
ŠT
ŠTIRBA
07:00 20.10.2010.

Imeni bi obje bile drage!!!

VL
PR
propalica
10:12 20.10.2010.

nije mi jasno...zašto mene nikad ne snimaju kad izlazim iz sudnice..a vječito se svađam s nekim i j..bem mu mater..i nikako u novine..morat ću promijenit strategiju

VL
RI
rina
12:24 20.10.2010.

samo napred Vlatka !ne obreacaj paznju na ZAVIDAN i MALO MOZDANI narod!!!

VL
Avatar Romano37
Romano37
06:54 20.10.2010.

Dva karakterna propaliteta koja se nameću hrvatskom čitateljstvu.

VL
Avatar jovanhovan
jovanhovan
10:40 20.10.2010.

Po tome ispada da je Alka sponzoruša! Ma u to ne treba vjerovati, to naprosto nije moguće. Pa zar naša Alka, kuda to ide svijet?

VL
B6
Booyaka 619
15:18 20.10.2010.

Dvije sponzoruše se svađaju oko toga koja na svojoj strani ima \'jače igrače\'(plural), odnosno, sponzore... Čeka se mišljenje Ustavnog suda...

VL
KE
Kelly
13:15 20.10.2010.

Tko o cemu, k***a o postenju!

VL
DU
Deleted user
14:10 20.10.2010.

Alka je nula u usporedbi sa Vlatkom. Na Vlatku su samo ljubomorni. Baš je zabavno kad se tako javno međusobno optužuju. Inače ako se kurva to je njezina stvar! Ovi što to preziru su samo ljubomorni jer njima neda.

VL
PL
pljuka66
15:25 20.10.2010.

Ovo bi trebao suditi Ustavni sud koji je u rangu ove dvije dame.!

VL
BL
bluesbob
16:19 20.10.2010.

KOKOKOKOKOKDAAAAAAAAAAAAAK. Sponzoruša i \'poduzetnica\', ak se zamijene djelatnosti tak je svejedno. Brainless

VL
VU
vulgaris
17:03 20.10.2010.

WTF? Vlatka,Alka ?????????????

VL
RI
ricard
18:43 20.10.2010.

A gdje je tu Jaca, Šeks i ustavna sutkinja?

VL
AN
Andreeejjj
20:18 20.10.2010.

Sponzoruše, kur_e, bixesu_lke, jeba_ice, gnji_e....svadjaju se ali rok trajanja im stekao, ahahaha...kurva o poštenju, ajoooooooooj...trebadu medijske pažnje, jer ih nitko više ne prepoznaje, godine stišču, karavana prolazi!

VL
JE
jester
21:09 20.10.2010.

Kanalizacija.

VL
MA
marinko1
09:24 21.10.2010.

Previše se dugo izležavaju u krevetu i ne znaju od obiesti što će danas raditi pa hajde da se tužimo

VL
RR
red_rad_disciplina
12:35 21.10.2010.

niti ste lijepe, niti ste pametne, niti talentirane, zainteresirale ste novine jer se gađate govnima a za koju godinu nitko neće znati ni za jednu ni drugu. Drukčije ne bi ni valjalo.

VL
BM
bmwejac
16:18 21.10.2010.

Vlatka sjeti se kad ti je CARUGA(Ivo Grgurevic) opalio samarcinu u jednom lokalu prema moru.Tad se radio ISTARSKI Y,te sam i ja bio prisutan te veceri u lokalu.Istjerao te van a nama Slavoncima platio je pice. Nemoj se samo puno puhati ili duvati.

VL
Avatar Svećenik
Svećenik
20:47 21.10.2010.

ove imaju sponzora, keruma, a vlatka se štajga, bez sponzora, nego ide od jednog do drugog. odurno

VL
OB
-obrisani-
22:44 21.10.2010.

I dok njih Kerum sve isplati Ima stoka sitnog zuba da CRKNE radeci za ove vjestice .

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.