Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 198
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
poseban dan
Povratak na članak

VIDEO Ida Prester zaboravila godišnjicu braka, ovako ju je podsjetio suprug: 'Kažem ja njemu'

''Aaaa! Totalno sam zaboravila na godišnjicu!!! Nek se proslavi, pa makar uz sarajevske ćevape! Kažem ja njemu na odlasku iz ćevabdžinice: 12 godina, dobar staž bome. A on odgovara, al skroz iskreno: hvala ti što si me istrpjela. A što ću kad si mi zgodan! Sretna nam godišnjica!! Ljudi, volite se! Naporno je, al nema ljepše'', dodala je Ida.

Komentari 3

Avatar Behemot
Behemot
20:07 22.08.2025.

Ujedno i najomraženija osoba u Zagrebu sa svojim pročetničkim stavovima.

VL
IZ
izrazlica
23:04 22.08.2025.

Zanimljivo da se sve te , kako da ih nazovem, vrate u hrvatsku, nijedna da bi ostala tamo ..pa kako to, baš se pitam .. koji bi mogao biti razlog

VL
SA
Samobor
21:07 22.08.2025.

A tko je ona?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.