Udala se Jelena Veljača! Nižu se brojne fotke s vjenčanja, a sudbonosno 'da' izrekla je u krugu obitelji i prijatelja
Veljača je blistala u kratkoj bijeloj vjenčanici, dok je Vito na sebi imao tamnoplavo odijelo s bijelim crtama. Sve se odvilo jako brzo, a mladenci će sada uživati u društvu uzvanika.
Komentari 109
Moja prva i posljednja ljubavi " a oboje bili u brakovima, haha.
kolko ta ima tih sudbina?
Ha, ha, ha, treće "sudbonosno da"!
Uskoro novi nastavci brazilske sapunice.Sad je nastavak broj tri. Snimaju se sljedeći nastavci.
Ovim tempom uskoro više neće biti Hrvata kojeg Jaca Februarka nije prejahala.
Ti kao slavni kvare bjelinu vjenčanica koje su nekada bile privilegija djevojaka koje se prvi puta udaju. Za dalje više nije išlo bijelo.
Zainatila se da prestigne Žuži Jelinek..na dobrom je putu..
Sljedeće godine već bu rastavljenica, i sreta s novim partnerom🤣
a udala se za rakuna 🤣🤣🤣, frajer ima okice ko rakun
Covjece da mi je imat seksualni zivot Jelene Veljace ... ali sa zenama :)
Vito,moje saučešče.
Očito je ovaj jadnik jako ugrožen ako je spao na februarku ili postoji računica, jer normalan muškarac to ne bi ženio ni za veliku lovu.
Ne zna se tko je ružniji od njih dvoje..
ja im dajem max. 1 god.
Ako su na vjenčanju ovog mlađahnog para bili samo njihovi pravi prijatelji, bilo je to minijaturno vjenčanje...
Hrvatska je odahnula!
Jadna, toliko svega a nije imala za vjenčanicu.
udala se za bijelog muskarca na poziciji moći
Kad je rastava
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jelena je već vetranka u ulozi mladenke