Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 11
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
lovre kondža
Povratak na članak

U seriji koju Hrvati obožavaju igra jednog od najintrigantnijih likova, a sad s kolegom sa seta radi i na predstavi

Lik Martina Akrapa u trećoj sezoni mijenja svoj život, a mladi otac upustio se u razne ljubavne avanture te i dalje glasi kao dežurni "trouble maker". Naime, nespretni Martin slučajno upada u razne situacije iz kojih se pokušava izvući na razne domišljate načine i tako uvodi živost u radnju serije. Ovu ulogu igra mladi glumac Lovre Kondža.

Komentari 2

NI
Nikola947
10:20 14.04.2024.

Lovre, svaka ti čast na glumi. Seriju gledam samo zbog tebe. Pusti ove ljubitelje srpskih serija, koje sve više neke TV kuće plasiraju na naše tržište. Trebali bi ih jednostavno ignorirati i na taj način spriječiti da ih kupuju.

VL
Avatar Scuderia
Scuderia
10:16 14.04.2024.

Da se glumci, redatelj i scenaristi ne umisle, treba reći da te serije gledaju samo oni koji nemaju pojma što je kvaliteta. Te serije nemaju nikakvu smislenu priču, dubina likova je 1 cm, karikature, skoro kao improvizacija. Ne može see razaznati jesu li glumci toliko loši ili jednostavno nemaju s čime raditi. Ako netko s NoveTV ovo čita molio bih da pogledate seriju tipa Senke nad Balkanom i pokušate napraviti nešto takvo. 10 epizoda u sezoni, sve više od toga je kvantiteta, ali ne i kvaliteta.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.