Tonči Huljić otkriva hoće li budući zet Petar Grašo provesti Božić s njegovom obitelji
Kad je javnost doznala za romansu Petra i Hane, zaljubljeni par na početku nije htio komentirati ništa o svojoj ljubavi, a tada je tata Huljić za Večernji kazao da su oni sretni.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ne izgledaju ni njih dvojica loše kao par na slici .-)