Thompsonov koncert obara svjetski rekord po broju prodanih ulaznica? 'Ovo je najveći događaj u povijesti hrvatske glazbe'
Dosadašnji svjetski rekorder po broju ulaznica je nastup talijanske superzvijezde Vasca Rossija u Modeni 2017. godine, kada je prodano 225.173 ulaznice. Da će interes za Thompsonov koncert biti velik bilo je jasno svima, no ni njegovi najbliži suradnici nisu očekivali da će se rasprodati u samo nekoliko sati.
Komentari 84
I onda takav umjetnik sa hitom -";ako ne znaš što je bilo";- ne dobije ni jednu nagradu na Porinu.Ne znam čemu služi glazba ?!?! Ima li glazba uopče smisla više u Hrvatskoj. Čovjek izbacuje hit za hitom a od nagrada 0 bodova.
To je među najvećim događajima u povijesti svjetske glazbe. Ako obara svjetski rekord, nije li tako?! Šta ste se stisli ka miševi iz rupa izašli....
Šuška se Mile Kekin i Remi organiziraju humanistički spektakl pod nazivom "Po šumama i gorama" kao odgovor na Perkovićev koncert
Ja sam citao da se koncert mozda nece odrzat. Remi jos nije dala zeleno svjetlo. Treba se prvo nju pitat je li ona ok s tim, i je li se stojaznam povjerenstvo slaze...
Ovo je za sve one zabranjene koncerte. Bravo Marko jedva čekamo da te opet vidimo🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷
Priča se da je toliki broj ulaznica prodan jer se priča da bi Mile Kekin mogao nastupiti kao predgrupa. 😅😅😅
Lijepo je vidjeti da mlade zanimaju teme o kojima Thompson pjeva. Samo da se ne zaboravi...
Ajme a ja mislio da niko neće doći 🤣 A nek ovi urbani u Zagrebu izdrže treba i neki telefon za psihosocijalnu pomoć.
Prodao bi za stadion Maksimir karte u 2 sata siguran sam. Čudi me da je sada često u medijima, cenzurirali su ga i odjednom puni ga mediji.
Idu li guslari iz Imotskoga kao predgrupa najvećem glazbenom događaju u Hrvata?
Ekstremna ljevica na aparatima
Kupio ulaznicu.
Hoće li se otkazati koncert budući da nije dobio Porina?
Po broju prodanih karata, najvjerojatnije dolazi i pola Srbije na koncert.
Ovo je opome a svima koji ga bojkotiraju,a mislim da ce jos taj broj porasti!
Jesu li Thompson i njegova ekipa zahvalili drugarici Priselec zvanoj Remi?
Neka pati koga smeta sigurno dolazi i Grbin
Sve rekorde bi probili da organizuju zajednicki koncert Thompsona i Baje Knindze.
Nema podjele na lijeve i desne, ali samo neka se zna istina, gdje su bili lijevi a gdje desni dok je bilo stani pani, dok se branila sloboda, opstanak, domovina. Živio Marko, živio Domovinski pokret.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Znači pojeli obožavatelje Brijene i Prijovićke za predjelo 😏