Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
macha ravel
Povratak na članak

Studentica medicine iz Francuske se preselila u BiH, a potom počela baviti glazbom: 'Kombiniram oboje'

Macha je prethodno bila aktivna kao reperica Muha, a na scenu se vratila s potpuno novim singlom. Riječ je o pjesmi "Traume", kroz koju se okrenula synth-pop žanru te najavila i novo glazbeno poglavlje, a kroz pjesmu govori o ljubavi.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.