Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
putovanje koje me promijenilo
Povratak na članak

Sonja Kovač nakon zaruka: 'Predivno je nositi prsten koji je simbol naše dugogodišnje ljubavi'

Putovanje na Maldive influencerica opisuje kao ultimativni doživljaj te kaže da ih svatko barem jednom u životu mora posjetiti.

Komentari 1

HU
Humbleandhonest
08:42 24.04.2022.

Dao sam si truda da vidim konačno tko je ta žena i što radi, što zna... i pročitao cijeli članak. Ili što to već je. Destinacija, lokacija, destinacija, lokacija, cruise brodom... cruise? Da je čitala putem, makar i neki strip, imala bi bogatiji vokabular. Kaže, morate otići bar jednom u životu tamo... blagajničku plaću sad stavljajtw na stranu, pa u penziji možda bude karta do glavnog grada Maldiva. Osoba bez obrazovanja i struke, ni po čemu posebna i zanimljiva, a ovoliki članak! O ni o čemu. Kako, zašto?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.