Schillinger (50) oduševila fotkama u bikiniju i dizajnerskim komadima čija je cijena oko 15.000 kn
Snježana je pozirala u minijaturnom bikiniju talijanske modne kuće Versace čija je cijena 550 eura odnosno 4120 kuna koji je naglasio njezinu liniju i dekolte, Valentino sunčanim naočalama (5300 kuna) i Gucci šeširom koji stoji 5600 kuna.
Komentari 3
SA
Kumica ostaje kumica
DU
Kome ona izgleda "mrak",taj ima mrak pred očima.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Je kad vreću navuče na glavu baš izgleda mrak...Foka tuljan...