Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 71
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Nije mogla na snimanje
Povratak na članak

Slavna manekenka: Doktori mi se ne javljaju, a ne osjećam se dobro

Heidi misli da se zarazila na snimanju američka verzije Supertalenta. U toj emisiji je jedna od članova žirija.

Komentari 6

TK
Ten-kre
18:25 14.03.2020.

Dođi kod nas u Hrvatsku. Imamo samo 38 oboljelih a kreveti su prazni po bolnicama za razliku od ostalih zemalja a i jeftinije će ti biti za platiti.

VL
AD
adler77
18:21 14.03.2020.

Samo lezi u tangama I pokri se dobro se oznoji I bit ces kao nova.....hihi

VL
Avatar mrkyyy
mrkyyy
21:29 14.03.2020.

Kaj to znači nitko joj se ne javlja? Di joj se ne javlja? Ak misli da je zaražena, zakaj ne ode u najbližu zdravstvenu instituciju? Kaj se prijavila preko instagrama?

VL
DU
Deleted user
18:51 14.03.2020.

U njemačkim medijima ovoga nisam našao. Kako smo presretni u Hrvatskoj da smo ovo saznali.

VL
BE
berija
17:46 14.03.2020.

A ima li koji strojobravar zaražen? Maneken znači krojačka lutka. Što se nas tiče zdravstveni bilten prebogate ženturače?

VL
Avatar Damating
Damating
19:56 14.03.2020.

Ma kako joj se nitko ne javlja, znate li vi tko je ona 😖

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.