Sjećate li se Ivane iz serije 'Lud, zbunjen, normalan'? Zbog jedne epizode više nije htjela glumiti u seriji
Iako su Mustafa Nadarević i Senad Bašić briljirali u glavnim ulogama, seriju su obogatili i brojni pamtljivi sporedni likovi. Među njima se posebno istaknula tajnica Ivana, koju je utjelovila glumica Gordana Boban
Komentari 2
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Mustafa Nadarević i Senad Bašić briljirali u glavnim ulogama" Hej, dali je autor pogedao tu seriju, bar jedan dio. Trecerazredni jadnojadni amaterski dilenatizam se sada zove "briliranjem"? Dalje nisam ni citao.