Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 41
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Najbolji kuhar
Povratak na članak

Šime Sušić iznenadio i samog sebe - prvi je hrvatski masterchef!

Poširana riba koju je pripremao u finalu bila je njegovo najbolje jelo u showu. Nagradu od 200 tisuća kuna uložit će u operaciju koljena jer opet želi trčati

Komentari 11

Avatar korisnica
korisnica
23:57 17.06.2011.

Gledala sam od početka show i ne mogu se načuditi koliko su ti ljudi zapravo profesionalni u kuhanju. Šime mi je bio jednom riječju, impresivan. Srđana isto tako, veliki talenat. Po meni, oboje su podjednako bili odlični! Svaka čast ljudi!i! Bilo vas je užitak gledati.

VL
CH
chemica
00:39 18.06.2011.

Definitivno puno humanija zabava od nekakvog Big brothera.

VL
WO
Wookie
06:15 18.06.2011.

Svaka čast Šime, od totalnog zelenka do Masterchefa! Zasluženo si pobjedio, pokazao si kako si najbolji u ribi, ali super i u spravljanju mesa i kolača, nekako kompletan kuhar i veliki talent! A još zgodan, atletičar...Sretno ti u daljnjem životu i jako lijepo od tebe što ćeš platiti curi ljetovanje!

VL
ZV
zvon
07:21 18.06.2011.

Sime je odlican, pravi talent za pravog majstora kuhinje. Vidi se da će biti veliki kuhar, pogotovo što u prvom planu ima našu/mediteransku spizu. To mi se jako svidja.

VL
Avatar carlito
carlito
08:59 18.06.2011.

Emisija je pravo osvježenje na telki. Šime....svaka cast

VL
DR
dreamteam
10:37 18.06.2011.

Svaka cast Sime. Sad cemo pokazati curama da smo ipak mi \"pravi sefovi\" u kuhinjama-:D

VL
AS
Asdf
11:34 18.06.2011.

Prva emisija nakon 100 godina koju sam fanatično pratio od prve do zadnje epizode. Svaka čast Šimi na pobjedi, zaslužio je. Napokon neka pametna emisija, za razliku od debilane bb, farme, itd.. Veliki minus emisije su 1) spoileri - daklee ono \"U današnjoj emisiji pogledajte ..\" 2) debili na facebook stranici koji valjda namjerno spojlaju tko je ispao i tko će pobijediti a da admini na stranici uopće ne reagiraju 3) ogroman broj j**** reklama.. Zato sam radije uvijek snimao epizodu pa preskakao reklame. 4) Ako niste snimili emisiju, gledanje na web stranici masterchefa je skoro pa beskorisno, jer dok dođete do emisije, oko vam pobjegne i uspijete vidjeti opet one j******* spoilere ..

VL
PU
pumbica
12:46 18.06.2011.

Da se be zove Šime Jerm bi bio protiv njega,Jerem je jedini koji nema pojima u kuhanju.I zato je Šime pobjedio.Nemam ništa protiv Šimea,ali imam protiv Žirija.Ovaj voli Voditeljicu i ko njoj nije po volji on ismada,a Jerem neznam gdje je kuhar?Ja nikad nebi išao jesti....

VL
RI
riječanka
13:12 18.06.2011.

....moram priznat....ako Šime bude izdao svoju kuharicu...ja ju kupujem......

VL
ŠI
šimuka
21:13 18.06.2011.

Konačno jedna dobra emisija.Je...li vas BB I sl. smeće.

VL
Avatar kelt
kelt
22:36 23.06.2011.

Ajme super emisija. I Šime, Robert, Vedran, Željana su legende, a i svi ostali... fascinantno mi je kako su kuhari izabrali dobre amatere, ali i karakterom kolko tolko ugodne. Nitko nije baš bio užasno iritantan i da sam baš navijala da ispadne. I baš mi je bilo žao za svakoga kad mu nešto ne bi uspjelo. Svaka čast i redateljima i žiriju i svima!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.